Özge Ulusoy

0

Özge Ulusoy Kanal D ekranlarında yayınlanan Magazin D Yaz isimli programın sunumunu yapmaktadır. Güzel isim hakkında hayranları tarafından merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Özge Ulusoy Kimdir?

Özge Ulusoy model, tv sunucusu ve oyuncu. Annesi Armağan Ulusoy, babası Haydar Ulusoy’dur. Nilay Ulusoy isminde bir de kız kardeşi vardır.

Hayatının her döneminde spor ile iç içe olmuş, haftanın 4 günü mutlaka spor yaptığını ve formunu koruduğunu belirtmiştir.

Konservatuvar mezunudur. Hayatı boyunca idealist bir balerin olan güzel isim yaşadığı talihsiz bir sakatlık sonrasında baleyi bırakmak zorunda kalmıştır. Çevresinden gelen öneriler üzerine modelliğe yönelmiştir. Küçük yaşlarda bile hangi işi yaparsa yapsın, yapacağı işi aşk ve disiplinle yapma yeteneğine sahip olmuş bir isimdir.

2003 Miss Turkey Güzellik Kraliçesi Yarışması’nda 2. olan güzel isim profesyonel mankenliğin yanı sıra, balerin, sunucu, sinema ve dizi oyunculuğu da yapmaktadır.

2011 senesinde Show TV’de bir dönem Acun Medya tarafından gerçekleştirilen Survivor yarışmasında Ünlüler grubunda yarışmış ve yarışmaya 5. olarak veda etmiştir. Yarışmanın ardından Bugün Ne Giysem adlı yarışmada yarışmacıların jüri önüne gönderildiği Uğurlu Oda’yı yönetmiş sonrasında Jüri koltuğuna geçerek jüriliğe devam etmiştir.

2022 yılında ayrıca haftanın 5 günü Tv100 ekranlarında Özge ile Kahve Şahane isimli programı hazırlayıp sunmuştur. En son Kanal D ekranlarında yayınlanan Magazin D Yaz isimli programı sunmuştur.

Özge Ulusoy Nereli?

Özge Ulusoy 1982 Ankara doğumlu, aslen ise İzmir’lidir. Babası Emekli askeri hakim, annesi ise Ankara’da bir dönem Belediye Başkanlığı yapmıştır.

Özge Ulusoy Boyu, Kaç Yaşında?

Özge Ulusoy 41 yaşında ve 1.78 boyundadır. Doğum tarihi 28 Ekim 1982, burcu akrep, kilosu ise 55.
ozge ulusoy5
Boy gösterdiği her alanda başarılı bir profil çizen güzel isim, kendisi gibi sunucu olmak isteyenlere ilk tüyo olarak bol bol kitap okumak bilgisini vermiştir. Ayrıca iyi bir dinleyici olmanın, karşındaki insanı her zaman dinlemeye ve anlamaya çalıştığını dile getirmiştir. Bir röporaj’da ise modellik konusunda vücudum izin verdiği sürece podyumlarda olacağım açıklamasında bulunmuştur.

Özge Ulusoy Evlimi? Sevgilisi Kim?

Özge Ulusoy 2010 senesinde iş adamı Ferruh Taşdemir ile evlenmiş ancak çok kısa bir süre sonra evliliğini sonlandırmıştır.

Magazin ve medya dünyasında ise günümüz itibariyle Faruk Çolakoğlu mutlu birlikteliğinin sürdüğü belirtilmektedir. Faruk Çolakoğlu Türkiye’nin en önemli demir çelik, enerji ve bankacılık sektörlerinde adları bulunan Çolakoğlu Holding’in veliahtlarındandır.

Güzel isim resmi instagram hesabını @ozgeulusoy olarak kullanmakta, günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 2.1milyon civarındadır.

Estetiği varmı? sorusu da hayranları tarafından merak ediliyor. 2021 yılında bir videoda yaptırdığı estetikleri tek tek açıklamıştır. Burun estetiği olduğunu belirten güzel isim ayrıca fotoğraflarında zaman zaman fotoshop uygulamasını kullandığını da sözlerine eklemiştir. Ehliyeti var ancak araba kullanmamaktadır. Yaşantısını günümüzde İstanbul Nişantaşı semtinde sürdürmektedir.

2022 yılında Seçkin Süngüç ve Fezi Altun ”Bize Kaldı” Youtube kanalına konuk olmuştur. Video da bir çok şaşırtan itirafta bulunmuş, hakkında bilgileri sevenleri ile paylaşmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz