Ömer Yiğit Özcan

Ömer Yiğit Özcan Ateş Kuşları isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Minik oyuncu hakkında merak edilen oyunculuk kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ömer Yiğit Özcan Kimdir?

Ömer Yiğit Özcan eğitim hayatının yanı sırı oyuncu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Rol aldığı dizilerin yanı sıra fotoğraf çekimi ve reklam gibi çalışmalarda da boy göstermektedir. Layla Şirin Ajans bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdüren Ömer Yiğit ilkokula gitmektedir.

Ömer Yiğit Özcan Kaç Yaşında?

Ömer Yiğit Özcan 8 yaşındadır. Doğum tarihi 4 Ağustos 2015, burcu ise aslan’dır.
omer Yigit ozcan 1 jpg
İlk dizi oyunculuk deneyimini Sihirli Annem isimli dizi ile gerçekleştiren Ömer Yiğit daha sonra Yeşilçam isimli dizi için kamera karşısına geçmiş ve dizi de Mehmet karakterini üstlenmiştir. 2023 yılında ise ATV ekranlarında yayınlanan Ateş Kuşları adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizi de Burak Tozkoparan‘ın canlandırdığı Barbaros karakterinin çocukluk yıllarını canlandırmıştır.

Dizi de ayrıca Umut Ege Baştemur, Berke Obuz, Fatih Fuat Odabaşı, Almira Abay, Çınar Yükçeker, Kaan Sevi, Yeşim Dalgıçer, Ozan Ağaç, Onat Bulut, Gonca Cilasun, Ahmet Saraçoğlu, Hilal Uysun, Umut İnan, Lilya İrem Salman, Boncuk Yılmaz, Sedef Akalın, Nizam Namidar, Serkan Ercan, Emir Çubukçu, Erdem Şanlı, Görkem Sevindik, İlayda Alişan ve Hande Soral gibi isimler de rol almıştır.

Yer Aldığı Dizi, Sinema ve Reklam:

Ateş Kuşları (Barbaros’un çocukluğu) (TV Dizisi) 2023
Yeşilçam (Mehmet Ali) (TV Dizisi) 2021
Sihirli Annem (TV Dizisi) 2020

Fotoğraf Çekimi:

Bare Cotton 2021

Minik oyuncunun resmi instagram hesabı @omerygt.ozcan ‘dır. Ayrıca resmi twitter hesabı kullanıcı ismi de @iamomeryigit ‘dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz