Noor Alfallah

Noor Alfallah Al Pacino ile birlikteğiyle gündeme gelen isim olmuştur. Hakkında pek çok sorunun cevabı araştırılmaktadır. Kısaca kariyeri, eğitimi, memleketi, hayatı ve biyografi bilgileri.

Noor Alfallah Kimdir?

Noor Alfallah televizyon programcısı, film yapımcısı, prodüktörü. UCLA Tiyatro, Film ve Televizyon Okulu mezunudur. Ayrıca USC Sinema Sanatları Okulu’nda eğitim görmüştür. Annesinin ismi Alana Alfallah. Bir de Remi Alfallah isminde bir kız kardeşi vardır.

Son dönemde dünyaca ünlü isim Al Pacino ile birlikteliğinden hamile kalması uzun süre gündem olmuştur. Al Pacino’nun 83 yaşında baba olması ciddi yankı uyandırmıştır.
Noor Alfallah4 jpg

Noor Alfallah Nereli?

Noor Alfallah Kuveyt asıllı, Arap kökenlidir. Aslen baba tarafından Kuveyt’li olan güzel isim, ayrıca Amerikan vatandaşıdır.

Noor Alfallah Kaç Yaşında?

Noor Alfallah 29 yaşındadır. Doğum tarihi 2 Kasım 1993, burcu ise yay’dır.

Noor Alfallah Boyu, Kilosu

Noor Alfallah 1.70 boyunda ve 54 kilodur.

Rami Malek ve Jennifer Lawrence gibi oyuncuları beğenmektedir. Ayrıca tatil olarak tercih ettiği yer Paris, en sevdiği renk Mor’dur. Ayrıca seyahat etmek, alışveriş yapmak ve kitap okumaktan büyük keyif aldığı belirtilmektedir.

Kısaca Hayatı:

Prodüktör olarak başarılı projelerin altına imzasını atmıştır. Özellikle 2014 yılında Alfallah, “Streets of Life” isimli filmli ile büyük dikkat çekmiştir. Film, evsiz insanlar hakkında bir farkındalık belgeseli olarak büyük ilgi görmüştür.

Al Pacino öncesinde, İngiliz şarkıcı söz yazarı Mick Jagger ile sevgili oldukları belirtilmektedir. Daha sonra ayrılmıştır. Günümüzde ise Al Pacino ile birlikteliği sürmektedir.

Resmi instagram hesabı @nooralfallah ‘dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz