Niana Guerrero

Niana Guerrero sosyal medya dünyası ile tanınan ve ismini duyuran başarılı isimlerdendir. Peki kaç yaşında? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? eğitimi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2006 yılının Ocak ayında Filipinler’de dünyaya gelen Niana Guerrero Kova burcudur. Boyu ise 1.51 cm’dir. Günümüzde youtuber, dansçı ve oyuncu olarak çalışmalar gerçekleştirmektedir. İlk dönemde özellikle 2017 yılında babasının çektiği ve Luis Fonsi’nin Despacito şarkısı her çalındığında dans ederek ona eşlik ederek tüm tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. 2019 yılına gelindiğinde ise bu videosu 30 milyon’un üzerinde bir izlenme rekoruna ulaşmıştır. Daha öncesinde çok daha küçük yaşta iken kayıt edilen Gwiyomi Baby Niana adlı videosu ise 8 Milyon’un üzerinde izlenmiştir.

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan genç ismin günümüz isibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 7,4milyon civarındadır. Resmi youtube kanalında ise abone sayısı 8,16 Mn ‘dur. Kardeşi Ranz Kyle ile birlikte Ranz ve Niana dans ikilisinin yarısı olarak bilinir. Natalia isminde bir kız kardeşi daha vardır. Oda günümüzde babasının videoları ile aynı Niana gibi çıkış yapmaya hazırlanmaktadır.

Çok küçük yaşlardan itibaren müzik ve dans’a büyük ilgi duyan Guerrero ailesininde desteği ile bu hayalini gerçekleştirmeyi başarmıştır. Günümüzde hem dans, hem eğlence, hem gezi hem de ailesi ile birlikte yapmış oldukları aktivite videolarını takipçileri ile paylaşmaya devam etmektedir.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz