Nazlıcan Demir

Nazlıcan Demir rol aldığı Veda Mektubu isimli dizi ile ekran severlerin merak ettiği isim olmuştur. Güzel oyuncu hakkında merak edilenler, kısaca eğitimi, kariyeri, biyografi ve hayatı.

Nazlıcan Demir Kimdir?

Nazlıcan Demir oyuncu, tiyatrocu. Berna Demir isminden bir ablası vardır. İlkokul, Ortaokul ve Lise eğitimi sonrasında Lisans eğitimini de sürdüren güzel oyuncu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur.

Tiyatro kökenli bir oyuncudur. Üniversite mezuniyeti sonrasında, tiyatro ve dizi çalışmalarını aynı anda devam ettirmiş, günümüze kadar pek çok tiyatro oyununda sahne almıştır. Diğer bir yandan kısa metrajlı film ve diziler ile oyunculuk kariyerini sürdürmüştür.
nazlican demir3

Nazlıcan Demir Boyu, Kaç Yaşında?

Nazlıcan Demir 25 yaşındadır. Doğum tarihi 1998. Maalesef boy bilgisine ulaşılamamıştır.

Oynadığı Diziler:

En son Kanal D ekranlarında yayınlanan Veda Mektubu isimli dizi için kamera karşısına geçmiş ve Bennu Yıldırımlar‘ın canlandırdığı Seher karakterinin gençlik yıllarını canlandırmıştır. Nurgül Yeşilçay, Rabia Soytürk, Selim Bayraktar, Bennu Yıldırımlar, Emre Kıvılcım, Hazar Motan, Hakan Karsak, Ümmü Putgül, Elif Çakman, Kerem Alp Kabul, Hande Eleman, Deniz Altan, Ahmet Kaynak, Elif Ulusoy ve Asya Kasap gibi isimler de rol almıştır.

Başarılı isim, Nimet Atasoy menajerliklik bünyesined oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Resmi instagram hesabı @nazlicann.dmr ‘dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz