Nana Stambolishvili

Nana Stambolishvili Emanet isimli dizide Seher karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Güzel oyuncu hakkında kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Nana Stambolishvili Kimdir?

Nana Stambolishvili dansçı, oyuncu, tasarımcı ve model. Son dönemde ise Emanet isimli diziye katılarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Türkçeyi orta seviyede konuşabilmekte, pratik ve eğitim ile daha iyi Türkçe öğrenmek istediğini dile getirmiştir.

Oyuncu kimliğinin yanı sıra Kartveli Nana isminde bir de giyim markası bulunmakta, girişimci olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

2021 senesinde, Bayar Şahin’in seslendirdiği Odoshani isimli şarkının klip çalışmasında yer almıştır. Sakartvelo müzikalinde Natia adlı bir dansçıyı da canlandıran güzel oyuncu 2022 senesinde ise Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet isimli diziye Seher karakteri ile dahil olmuştur. Dizi de Halil İbrahim Ceyhan‘ın partneri olmuştur.
Nana Stambolishvili3

Nana Stambolishvili Evlimi?

Nana Stambolishvili 12 Şubat 2011 tarihinde Lasha Mgeladze ile evlenmiştir.

Nana Stambolishvili Nereli?

Nana Stambolishvili aslen Gürcistan, Batum nüfusuna kayıtlıdır. Yaşantısını da doğup büyüdüğü Batum’da sürdürdüğü belirtiliyor.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @nanuka_stambolishvili ‘dir. Bu yazıyı kaleme aldığımız tarihte takipçi sayısı 32.2bin civarındadır. Facebook hesabı ise @nana.stambolishvili ‘dir. Ayrıca @@nanakartveli tiktok hesabı da bulunan güzel oyuncu tiktok hesabında bir çok paylaşımda bulunmuştur.

Uzun boyu, düzgün fiziği ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Nana’nın maalesef doğum tarihi ve kaç yaşında olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz