Mira Atagül

Mira Atagül Kanal D ekranlarında yayınlanan Baht Oyunu isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Güzel oyuncu hakkında ekran severler tarafından bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Mira Atagül Kimdir? Aslen Nereli?

1999 yılının Ocak ayında dünyaya gelen güzel oyuncu aslen doğma büyüme Denizli’lidir. Denizli Anadolu Lisesi mezunudur. Lise eğitiminin ardından Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nde eğitim hayatını sürdürmüştür.

Daha önce Miss Mediterranean 2018 Güzellik Yarışması’na katılmış ve yarışmada 3. olmuştur. Bir dönem modellik te yapan ve çeşitli defilelerde yer alan Mira Atagül, Latin dansları ile yakından ilgilenmekte ayrıca dönem dönem dans dersleri verdiği belirtiliyor.

2021 senesinde Kanal D ekranlarının sevilen dizilerinden Baht Oyunu adlı diziye dahil olmuştur. Dizide Bora karakterinin yazlıktan arkadaşı olan Meltem karakteri için kamera karşısınag geçmiştir. Dizide ayrıca Cemre Baysel, Aslı Sümen, Hande Subaşı, Aytaç Şaşmaz ve İdris Nebi Taşkan gibi isimler de rol almıştır.

Mira Atagül Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Resmi instagram hesabını @miraatagul_ kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Güzel oyuncunun boyu 1.73 cm, kilosu 52, göz rengi yeşil, burcu ise oğlak’tır. 2021 yılı itibariyle 22 yaşındadır. İnstagram hesabında ki takipçi sayısı ise günümüz itibariyle 69bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz