Cemre Baysel

1

Cemre Baysel Sakla Beni isimli dizide İncila karakteri için kamera karşısında! Daha önce Fox Tv ekranlarında yayınlanan Senden Daha Güzel isimli dizi de Efsun Armağan karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Güzel oyuncu hakkında bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Oynadığı sinema ve diziler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Cemre Baysel Kimdir?

Cemre Baysel tiyatrocu, sinema, film ve dizi oyuncusu. 1999 yılının Şubat ayında dünyaya gelmiştir. Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü’nde eğitim görmüştür. Kendisinden büyük bir abisi vardır.

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2014 yılında rol aldığı Yeşil Deniz isimli dizi ile gerçekleştirmiş ve dizi de Gonca karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Ardından bir çok başarılı sinema ve dizi projesinde rol alarak oyunculuk kariyerini sürdürmüştür.

Cemre Baysel Nereli?

Cemre Baysel aslen doğma büyüme İzmir’lidir. 1999 yılında İzmir’de doğmuştur.

Cemre Baysel Boyu, Kaç Yaşında?

Cemre Baysel 25 yaşında ve 1.66 boyundadır. Kilosu 53, göz rengi yeşil, burcu ise kova’dır.

@cemrebaysel olarak kullandığı resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 3,9milyon civarındadır. Ayrıca aktif olarak kullandığı @cemre_baysel twitter hesabı bulunmaktadır.

Hakkında Gerçekler:

Erken kalktığı ve aç olduğu zaman, ayrıca yanındaki kişinin enerjisi düşükse huysuz olabileceğini belirtmiştir.

Doğum günlerinin kutlanmasından büyük keyif almaktadır.

Abartıyı asla sevmeyen, samimi ve gerçek olan şeylerden yana olduğunu dile getirmiştir.

Okulda iken akademik çizimler yapmıştır. Ayrıca karakalem çizimleri, yağlı boya ve sulu boya yapmaktadır.

Cemal Süreyya’nın şiirlerini çok seviyor. Hatta plak kayıtlarını dinlemektedir.

Cem Adrian‘ı da çok sevmektedir. Hatta odasının duvarlarına resimlerini yaptığını olmuştur. Cemre Baysel günümüzde iyi iki dost olduklarını, hayranlıkla başlayıp sonunda muhteşem bir dostluğa dönüştüğünü dile getirmiştir.

Çok iyi bir film izleyicisidir, aklına geldikçe Peaky Blinders isimli diziyi izlemekten keyif almaktadır.

Talento Tuncay Altunoğlu Menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Bir dönem Baht Oyunu dizisinde rol aldığı arkadaşı Aytaç Şaşmaz ile sevgili oldukları ancak ayrıldıkları açıklanmıştır. Günümüz itibariyle sevgilisi varmı? varsa kim? sorusunun cevabı bilinmemekte.

Oynadığı sinema ve diziler:

2022 yılında Fox Tv de yayınlanan Senden Daha Güzel adlı dizi de Efsun Armağan karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Ayrıca dizi de Sena Çakır, Burak Çelik, Ebru Cündübeyoğlu, Sevinç Erbulak, Aziz Caner İnan, Mehmet Cihan Ercan, Anıl Çelik, Yunus Eski, Gözde Kaya, Tuğçe Kumral ve Merve Şen gibi isimler de rol almıştır.

Yeşil Deniz (Gonca)
İsimsizler
Payitaht Abdülhamid (Firuze)
Elimi Bırakma (Melis)
Ramo (Fatoş)
Baht Oyunu (Ada Tözün (Akcan)
Senden Daha Güzel (Efsun Armağan)Sakla Beni (İncila)

1 Yorum

  1. Merhaba ben Azerbeycanlıyım ELİMİ BRAKMA Dizisin hep izliyordum ve hayranıyım. Orda melisin fanıyım Azerbeycandan selamlar umarım Azerbeycanı taniyorsunuz qardeş ülke ?????❤️??

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz