Cemre Baysel

1

Cemre Baysel Kanal D ekranlarında yayınlanan Baht Oyunu isimli dizi de Ada Tözün (Akcan) karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Güzel oyuncunun hakkında bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kimdir? aslen nereli? eğitimi, boyu, kilosu, kaç yaşında? Oynadığı sinema ve diziler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Cemre Baysel Kimdir? Nereli?

1999 yılının Şubat ayında dünyaya gelen güzel oyuncu aslen İzmir doğumludur. Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü’nde eğitim görmüştür. Kendisinden büyük bir abisi vardır. 2014 yılında ilk dizi oyunculuk deneyimini Yeşil Deniz isimli dizi ile gerçekleştirmiş ve dizi de Gonca karakterini canlandırmıştır. Ardından bir çok başarılı sinema ve dizi projesinde rol alarak oyunculuk kariyerini sürdürmüştür.

Cemre Baysel Boyu, Yaşı, Burcu:

Boyu 1.66 cm, kilosu 53, göz rengi yeşil, burcu ise kova’dır. 2021 yılı itibariyle güzel oyuncu 22 yaşındadır. @cemrebaysel olarak kullandığı resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 1.3milyon civarındadır. Ayrıca aktif olarak kullandığı @cemre_baysel twitter hesabı bulunmaktadır.

Hakkında Gerçekler:

Erken kalktığı ve aç olduğu zaman ayrıca yanımdaki kişinin enerjisi düşükse huysuz olabileceğini belirtmiştir.

Doğum günlerinin kutlanmasından büyük keyif almaktadır.

Abartıyı asla sevmeyen, samimi ve gerçek olan şeylerden yana olduğunu dile getirmiştir.

Okulda iken akademik çizimler yapmıştır. Ayrıca karakalem çizimleri, yağlı boya ve sulu boya yapmaktadır.

Cemal Süreyya’nın şiirlerini çok seviyor. Hatta plak kayıtlarını dinlemektedir.

Cem Adrian‘ı da çok sevmektedir. Hatta odasının duvarlarına resimlerini yaptığını olmuştur. Cemre Baysel günümüzde iyi iki dost olduklarını, hayranlıkla başlayıp sonunda muhteşem bir dostluğa dönüştüğünü dile getirmiştir.

Çok iyi bir film izleyicisidir, aklına geldikçe Peaky Blinders isimli diziyi izlemekten keyif almaktadır.

İlginizi Çekebilir :   Hasan Basri Güzeloğlu

Oynadığı sinema ve diziler:

Yeşil Deniz (Gonca) 2014
İsimsizler
Payitaht Abdülhamid (Firuze)
Elimi Bırakma (Melis)
Ramo (Fatoş)

1 Yorum

  1. Merhaba ben Azerbeycanlıyım ELİMİ BRAKMA Dizisin hep izliyordum ve hayranıyım. Orda melisin fanıyım Azerbeycandan selamlar umarım Azerbeycanı taniyorsunuz qardeş ülke ?????❤️??

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz