Michele Morrone

Michele Morrone son dönemde rol aldığı diziler ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Hakkında ise hayranları genellikle kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? evli mi? sevgilisi kim? gibi bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Michele Morrone Kimdir?

Michele Morrone manken, model, müzisyen, şarkıcı, sinema, film ve dizi oyuncusu. Henüz 12 yaşında iken babasını yitiren ünlü ismin kendisinden büyük üç ablası, bir de fotoğrafçılık mesleği ile ilgilenen erkek kardeşi vardır.

Teatro Fraschini Di Pavia’de Tiyatro eğitim almış, ayrıca manken ve şarkıcı olarak çalışmalarını sürdürmüştür. Ülkemizde ise oldukça ünlü olan yakışıklı isim Can Yaman ile arkadaşlığı sık sık magazin dünyasının gündeminde yer almaktadır.

Ünlü oyuncu Türkiye’de yaşanan deprem felaketinin ardından Hatay’ı ziyaret ederek gönülleri fethetmiştir. Sevgilisi Moara Sorio ile birlikte Türkiye’ye deprem bölgesine gelmiş ve yardım elini uzatmıştır.
Michele Morrone6 jpg

Michele Morrone Nereli?

Michele Morrone İtalyan asıllıdır. İtalya Melegnano doğumludur.

Michele Morrone Kaç Yaşında?

Michele Morrone 32 yaşındadır. Doğum tarihi 3 Ekim 1990, burç konusuda mera edilen ünlü oyuncunun burcu ise terazi’dir.

Michele Morrone Boyu, Kilosu

Michele Morrone 1.87 boyunda ve 80 kilodur. Göz rengi kahverengi, saç rengi ise siyah.
Michele Morrone3 jpg

Michele Morrone Sevgilisi Kim?

Michele Morrone’nin sık sık ismi 365 Days filminde birlikte rol aldığı güzel isim Anna-Maria Sieklucka ile sevgili oldukları yönünde haberler ile gündeme gelmektedir. Ancak bunun gerçek olmadığı, sadece çok iyi arkadaş olduklarını dile getirmiştir.

Morrone, 2014 senesinde Lübnanlı moda tasarımcısı Rouba Saadeh ile evlenmiş, ancak evliliği 2018 yılında son bulmuştur. Çocukları varmı? sorusunun cevabı ise evettir. Biten bu evliliğinden 2014 doğumlu Marcudo ve 2017 doğumlu Brado isimlerinde iki oğlu vardır.

Evliliği bittikten sonra kısa süreli bir depresyon yaşadığı da bir çok medya haber sitesinde gündeme gelmiş, o dönemde maddi zorluk yaşamış, hatta bir köyde bahçıvan olarak çalıştığı belirtilmiştir. 1 sene sonra kendisini toplamış ve tekrar oyunculuğa sıkı bir şekilde sarılarak kariyerini sürdürmeye karar vermiştir.

Bir röportajında geçmiş dönemde her şeyden vazgeçmek üzere olduğunu, hiç bir şey yapmak istemediğini, bir kuruş parası dahi kalmadığını bu nedenle bahçıvanlık yaptığını dile getirmiştir.

Oyunculuk kariyeri:

Tiyatro ile oyunculuk kariyerine adım atan yakışıklı isim, daha sonra sinema seçmelerine katılmış ve kısa süre içinde başrol olarak filmlerde rol almaya başlamıştır. İlk başrol deneyimini ise 2012 senesinde E la vita continue isimli film ile yaşamıştır. Daha sonra bir çok başarılı sinema ve dizi projelerinin içinde yer almıştır.

Asıl tanınması ve tüm dünyada dikkatleri üzerine çekmesi ise 2020 senesinde rol aldığı 365 Days (365 DNI) isimli film olmuştur. Film erotik drama yazarı Blanka Lipinska’nın 365 dni isimli romanından beyaz perde’ye uyarlanmış, ünlü isimde filmde Massimo karakterine hayat vermiştir.

Rol Aldığı Filmleri:

E la vita continua (2012), Sirene (2017), Bar Giuseppe (2019), Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu (2019) ve The Trial of the Chicago 7 (2020).
Michele Morrone2 jpg

Michele Morrone Dövmeleri ve Anlamları:

1 – 18.04.2003 Tarih dövmesi. Babasını 12 yaşındayken yitirmiş ve bu dövmeyi yaptırmıştır.

2 – ‘Cloud’ dövmesi. Bu dövme köpeğinin ismidir.

3 – Phoenix | Anka Kuşu Dövmesi

4 – Bronda . Dövme oğlu ‘Brandon Morrone’ ismi ile alakalıdır.

5 – “3” sayısı, Michele’nin doğum tarihi.

6 – Cross Dövmesi

7 – Marcus, Michele’nin diğer oğlunun ismi

8 – Meryem Ana Dövmesi

9 – Çapraz Kılıç’ Dövmesi

10 – Daire Dövme

11 – Sağ Elinde ‘EVERYONE WILL COME TO MY FUNERAL TO MAKE SURE THAT I STAY DEAD “Ölü kaldığımdan emin olmak için herkes cenazeme gelecek”

12 – Alt Dudağının İç Kısmında ‘FGM’ Dövmesi

Toplamda 18 dövmesi olduğu biliniyor.

Tüm dünya üzerinde ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran Morrone resmi sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanıyor. Resmi instagram hesabı @iammichelemorroneofficial ‘dır, günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 15,9milyon civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz