Michele Morrone

0

Michele Morrone son dönemde rol aldığı diziler ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Hakkında ise hayranları genellikle kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? evli mi? sevgilisi kim? gibi bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1990 yılının Ekim ayında dünyaya gelen Morrone, İtalya Melegnano doğumludur. Boyu 1.87 cm, kilosu 80, göz rengi kahverengi, saç rengi siyah, burcu ise terazi’dir. Henüz 12 yaşında iken babasını yitiren ünlü ismin kendisinden büyük üç ablası, bir de fotoğrafçılık mesleği ile ilgilenen erkek kardeşi vardır.

Teatro Fraschini Di Pavia’de Tiyatro eğitim almış, ayrıca manken ve şarkıcı olarak çalışmalarını sürdürmüştür.

Michele Morrone sevgilisi kim?

Sık sık 365 Days filminde rol aldığı güzel isim Anna-Maria Sieklucka ile sevgili oldukları yönünde haberler ile gündeme gelmektedir. Ancak bunun gerçek olmadığı, sadece çok iyi arkadaş olduklarını dile getirmiştir.

Morrone, 2014 senesinde Lübnanlı moda tasarımcısı Rouba Saadeh ile evlenmiş, ancak evliliği 2018 yılında son bulmuştur. Biten bu evliliğinden 2014 doğumlu Marcudo ve 2017 doğumlu Brado isimlerinde iki oğlu vardır.

Evliliği bittikten sonra kısa süreli bir depresyon yaşadığı da bir çok medya haber sitesinde gündeme gelmiş, o dönemde maddi zorluk yaşamış, hatta bir köyde bahçıvan olarak çalıştığı belirtilmiştir. 1 sene sonra kendisini toplamış ve tekrar oyunculuğa sıkı bir şekilde sarılarak kariyerini sürdürmeye karar vermiştir.

Bir röportajında geçmiş dönemde her şeyden vazgeçmek üzere olduğunu, hiç bir şey yapmak istemediğini, bir kuruş parası dahi kalmadığını bu nedenle bahçıvanlık yaptığını dile getirmiştir.

Oyunculuk kariyeri;

Tiyatro ile oyunculuk kariyerine adım atan yakışıklı isim, daha sonra sinema seçmelerine katılmış ve kısa süre içinde başrol olarak filmlerde rol almaya başlamıştır. İlk başrol deneyimini ise 2012 senesinde E la vita continue isimli film ile yaşamıştır. Daha sonra bir çok başarılı sinema ve dizi projelerinin içinde yer almıştır.

Asıl tanınması ve tüm dünyada dikkatleri üzerine çekmesi ise 2020 senesinde rol aldığı 365 Days (365 DNI) isimli film olmuştur. Film erotik drama yazarı Blanka Lipinska’nın 365 dni isimli romanından beyaz perde’ye uyarlanmış, ünlü isimde filmde Massimo karakterine hayat vermiştir.

Tüm dünya üzerinde ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran Morrone resmi sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanıyor. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 7,2milyon civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz