Anna Maria Sieklucka

Anna Maria Sieklucka son yıllarda özellikle Netflix ‘te yayınlanan 365 Gün (365 Days) isimli dizi ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Hakkında ise ekran severler tarafından aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? evli mi? gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1992 yılının Mayıs ayında dünyaya gelen güzel oyuncu Anna Maria Sieklucka Polonya asıllıdır. Polonya’nın Lubnin Şehri’nde doğmuş, burcu ikizler, boyu 1.60 cm, kilosu ise 51’dir. Yaşantısını Polonya’da sürdüren ünlü ismin göz ve saç rengi kahverengidir. Vücut ölçüleri ise 34-24-34 inç / 86-61-86 cm.

365 Gün dizisi öncesinde ise ekran severler tarafından özellikle rol aldığı Na dobre I na zie adlı dizi ile tanınmıştır.

Hetman Jan Zamoyski ortaokulunda eğitim almıştır. Solski, Wroclaw’da Devlet Tiyatro Okuluna eğitim hayatını tamamlamıştır. Kendisini kısaca hayalperest, ruh arayıcısı ve bir gezgin olarak tanımlamaktadır.

Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 2,6milyon civarındadır. 365 Gün adlı dizide başrolü ise yakışıklı oyuncu Michele Morrone ile birlikte paylaşmıştır. Dizi’de cesur sahneleri ve rahat tavırları ile bir çok kesimden olumlu ve olumsuz bir çok ile karşılaşmıştır.

Anna Maria Sieklucka kısaca;

Dünyaca ünlü Prada ve Channel isimli markaları tercih eden Sieklucka’nın en beğendi favorim dediği oyuncular Scarlett Johansson ile Leonardo DiCaprio’dur. En sevdiği renk siyahtır. Seyahat etmek bir diğer hobisidir. Son olarak iyi derecede Fransızca, Lehçe, Almanca ve İngilizce bildiğini de belirtebiliriz.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz