Mehmet Altınöz

Mehmet Altınöz Genel Başkan Yardımcısı – Genel Muhasip ve Mali İşler Başkanı. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Mehmet Altınöz Kimdir?

Mehmet Altınöz iş insanı, siyasetçi, Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı. Bursa Anadolu Lisesi ardından, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun olmuştur. Yüksek Lisansını (MBA) Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi İşletme Bölümü’nde Yönetim ve Organizasyon üzerine tamamlamıştır.

Mehmet Altınöz Nereli?

Mehmet Altınöz aslen Bursa doğumludur.
mehmet altinoz3 jpg

Mehmet Altınöz Kaç Yaşında?

Mehmet Altınöz 50 yaşındadır, doğum tarihi 1973, doğum yeri Bursa.

Kısaca Hayatı, Çalışmaları:

Altınöz AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı olan Altınöz, Saadet Partisi Genel Merkez Yüksek Disiplin Kurulu Üyeliği ve STK ve Halkla ilişkiler Başkan Yardımcılığı gibi görevlerde bulunmuştur. Prof. Dr. Necmettin Erbakan Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi’dir.

Günümüz itibariyle Fatih Erbakan‘ın genel başkanlığını üstlendiği Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı aynı zamanda Genel Muhasip ve Mali İşler Başkanı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Evli ve iki çocuk babasıdır. İyi düzeyde İngilizce bilmektedir. Eşi Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın kızı Elif Erbakan’dır.

Resmi instagram hesabı @mehmedaltinoz, resmi twitter hesabı ise @MehmedAltinoz ‘dür.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz