Kerim Araz

Kerim Araz 2021 yılında Irmak Arıcı ile seslendirdiği Toparlanmam Lazım isimli şarkı ile büyük bir beğeni kazanmıştır. Hakkında ise müzik severler tarafından bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Kerim Araz Kimdir? Nereli?

1996 yılının Mart ayında dünyaya gelen başarılı isim aslen doğma büyüme Ordu’ludur. Yaşantısını günümüzde de doğup büyüdüğü memleketi Ordu’da sürdürmektedir. 2021 yılında söz ve düzenlemesi kendisine ait olan Bu Ben Miyim? isimli şarkı ile ciddi bir çıkış yakalamıştır. Aynı sene Irmak Arıcı ile birlikte Toparlanmam Lazım isimli şarkıyı seslendirmiştir. Bu şarkının da söz ve müziği kendisine aittir. Daha önce Nurseli Çelenk ile de bir düet şarkı seslendirmiştir.

Ayrıca genç sanatçının Toparlanmam Lazım ve Bu ben miyim? dışında Sen de Yarım Kalacaksın, Kal Desen De, Kör, Meftun, Duvarlar ve Bilmediğin Şeyler Var gibi tekli çalışmaları bulunmaktadır. Resmi instagram hesabını @kerimaraz olarak kullanmaktadır. Kerim Araz ‘ın instagram hesabında ki takipçi sayısı ise günümüz itibariyle 31,5bin civarındadır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz