Irmak Arıcı

13

Irmak Arıcı hakkında merak edilen aslen nereli? kaç yaşında? doğum tarihi, doğum yeri, burcu ve müzik kariyeri gibi soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Irmak Arıcı Kimdir? Aslen Nereli?

1996 yılının Temmuz ayında aslen Çankırı’da dünyaya gelen güzel sanatçı medya da ve tüm kaynaklarda Çankırı’da doğduğu yazsa da bir röportaj’da aslen İzmir’li olduğunu belirtmiştir. Veteriner Fakültesi mezunu başarılı isim aslında veteriner hekim olduğunu, ancak müzisyenliğin kendisi için beni ben gibi hissettiriyor düşüncesiyle büyük bir zevkle yaptığını dile getirmiştir. Milyonlarca insanın duygularına ve gönüllerine misafir olmanın gurur verdiğini belirtmiştir.

Samimiyet ve gönül güzelliğini her zaman hayatının ilk planında tutan Arıcı, hayatını da vefa üzerine kurmuş ve hiç bir zaman affedemeyeceği şeylerin vefasızlık, nankörlük ve iftira olduğunu aktarmıştır. Youtube sitesine kendisine ait beste ve sözü ile yüklediği parça “gece gibi gönlün” ile büyük bir çıkış yakalamıştır. 4 günde 9,7 Mn görüntüleme den fazla izlenme sayısına ulaşmıştır. Gece Gölgenin Rahatına Bak videosu son duruma göre 9,7 Milyon’un üzerinde izlenmiştir.

Özellikle Mustafa Ceceli ile birlikte seslendirdiği Mühür isimli şarkısı ise 40 Milyon’a yakın izlenme elde ederek büyük bir başarının altına imzasını atmıştır. Mühür şarkısını büyük bir ihanet haberinin üzerinde dakikalar içinde yazmıştır. Yaşadıklarını besteleri ile dışa vuran Irmak Arıcı’nın 100’ü aşkın bestesi vardır ve hepsini de tek bir adama yazdığı belirtilmiştir. Seslendirdiği ve büyük yankı uyandıran bazı şarkıları ise. Gece Gibi Gönlün, Kula Bela, Gün Ağarmadan, Yağmurum Ol, Güya, Söz Yaşları, Toparlanmam Lazım, Yallah, Bizim Çocuklar ve Mevzum Derin.

Irmak Arıcı Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.68 cm, kilosu 52, burcu ise aslan’dır. 2021 yılı itibariyle 24 yaşındadır. Hayran olduğu sanatçıların en başında Sezen Aksu yer almaktadır. Rap dünyasından ise yeni jenerasyondan Ezhel ve Norm Ender‘i de beğenerek dinlemektedir.

Sosyal Medya Hesapları:

İnstagram Hesabı: @irmakarc Günümüz itibariyle instagram hesabındaki takipçi sayısı 507bin civarındadır.

13 Yorumlar

  1. valla bütün sanatçılara bin çeker Aleyna tilki de kimmiş onun yanında ırmak abla ondan daha güzel ve daha narin prenses gibi maşallah allahım nazarlardan saklasın kem gözlükleri gözü çıksın san hayranım ırmak abla seni çoooooook seviyorum lütfen bu yorumuma cevap gönder birdaha ablam hakkında ileri geri konuşanı yakarım

  2. Öncelikle ırmak arıcının çok başarılı bir ysanatçı olduğunu söylemek istiyorum hem sesi güzel hem kendisi ayrıca çok sempatik birisi kendi emeğiyle bir yerlere gelmeye çalışıyor üç beş kuruş için orasını burasını açmıyor ben onu sonuna kadar destekliyorum umarım çok başarılı olur bu arada drsteklemiyorsanìz kòtü yorum yapmayın devmek zorunda değilsiniz ama saygı duymak zorundasınız

  3. Irmakçım oğlumdan 1 yaş küçüksün sen çıkınca benim kızce çıktı diyorum telefonumun zil seside sensin çok tatlı çok samimisin evladım özünü hiç kaybetme sağlıkla başarıyla kal hoşçakal

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz