Kerem Kırçuval

Kerem Kırçuval kimdir? 50 yaşındaki Gazeteci – Yazar olan Kerem Kırçuval’ın hayatı bir hayli merak edildi. İşte Kerem Kırçuval’ın hayatı hakkında merak edilenler ve biyografisi.

Kerem Kırçuval Kimdir? Siyasi Görüşü Ne?

1972 yılında dünyaya gelen Kerem Kırçuval’ın doğum günü ve ayı hakkında bilgi yoktur. Kendisi şuan 50 yaşındadır. Malatya’da dünyaya gelen gazeteci Ankara Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nü tamamladı.

Kendisi birçok dizi ve filme ev sahipliği eden Kanal D, ATV ve Show TV kanallarında muhabirlik üstlendi. Tanınması ise TRT Türk’ün kuruluş zamanında gösterdiği izlerle oluştu. Burada 10 Numara programında haftalık spor yorumlarında bulundu. Aynı zamanda kendisini Türkiye’de ilk kez PDF şeklinde yayın yapan e-gazetesi Gazete Pencere’de yazarlık yaptı.

Kerem Kırçuval’ın hangi partiden olduğu ve siyasi görüşünün ne olduğu bir hayli aratıldı. Lakin bu konu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Kendisi koyu bir Beşiktaş taraftarıdır.

Kendisi şuan aktif olarak Twitter ve Instagram kullanıcısıdır. Instagram hesabında 1.599 kişiye hitap etmektedir. Twitter’da ise 5.587 bin kişiye hitap etmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz