Kader Bozkurt

0

Kader Bozkurt son dönemde yakışıklı oyuncu Furkan Göksel ile sevgili olarak magazin gündeminin merak ettiği isimler arasında yer almıştır. Güzel isim hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Kader Bozkurt Kimdir?

Özellikle sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı güzel isim Kader Bozkurt 1996 doğumludur. Uzun boyu, düzgün fiziği ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Bozkurt aktif olarak instagram ve twitter hesaplarından paylaşımlarını sürdürmektedir.

2022 yılında oyuncu Furkan Göksel ile mutlu birlikteliği magazin gündeminde yer almıştır. Furkan Göksel bilindiği üzere Arka Sokaklar dizisinde rol almış ve Metin karakterine hayat vermiştir. Sosyal medya hesaplarında birlikte resimleri büyük bir ilgi gören çift mutlu birlikteliğini sürdürmektedir. Sevgililer gününde de Furkan Göksel ile birlikte yer alan resmine Happy valentines days notunu düşmüştür. Ayrıca diğer birlikte yer alan resimlerindeki notları ise şu şekildedir. Oyun arkadaşım, aşk ortağım. Kalbe çiçek açtıran.

Furkan Göksel ise 14 şubat sevgililer gününde birlikte çekilen ve paylaşımını yaptığı resme şu notu düşmüştür. “Bu günün anlam ve önemi sensin güzel sevgilim.”

Kader Bozkurt Boyu, Kaç Yaşında?

Kader Bozkurt 26 yaşında ve 1.72 cm boyundadır. Resmi instagram hesabı @kaderrbozkurt ‘un günümüz itibariyle takipçi sayısı 4bin civarındadır. Bazı paylaşımlarında kış ile pek arasının olmadığını dile getirmiştir. Mevsimlerden yazı tercih eden güzel isim paylaşımlarının bir çoğunu Antalya’da yapmıştır. Yaşantısını Antalya ve İstanbul’da sürdürmektedir. Maalesef henüz doğum yeri ve aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Kader Bozkurt’un Sevgilisi Furkan Göksel Kimdir?

1994 yılında dünyaya gelen yakışıklı isim aslen Bartın doğumludur. Ekran severlerin yakından tanıdığı ünlü isim Türkiye’nin en uzun soluklu dizilerinden olan Arka Sokaklar’da rol almış ve Hüsnü Çoban’ın oğlu Metin Çoban karakterini canlandırmıştır. Diziye henüz 12 yaşında iken dahil olmuş uzun süre rol almıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz