Hüseyin Kırmızı

Hüseyin Kırmızı iş dünyasının başarılı isimlerindendir. Hakkında bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca kariyeri, çalışmaları, hayatı ve biyografi bilgileri.

Hüseyin Kırmızı Kimdir?

Hüseyin Kırmızı, 1994 yılında Birsen Kırmızı hanımefendinin iki çocuğundan birincisi olarak dünyaya gelmiştir. İlköğretim eğitimini Yalova’da tamamlayan, Hüseyin Kırmızı, Türk yatırımcı işadamlarının önde gelen isimlerindendir.

Hüseyin Kırmızı İş Hayatı

Hüseyin Kırmızı HFK HOLDİNG Kurucusudur. HFK Holding adı altında Kirazexpress, mio teknoloji, 1nakliyemvar şirketlerini kurmuştur. İlk olarak çizim dalında hizmetini tamamladıktan sonra 2012 yılında MİRDESLİOĞULLARI AK. NAK. SAN. VE TİC A.Ş. şirketinde çalışmaya başlamıştır.

Daha sonra Çizim ve yatırım safemoon gelen teklifi değerlendiren Hüseyin Kırmızı Safemoon ile digital sektörüne adım atmıştır. 2020 yılında LLC ile digital dünyasına adım atmış ve kendini bilişim sektöründe ispat etmeye başlamıştır.

Babaannesi Fadime hanım efendinin manevi duasını sürekli üzerinde hissettiğini söyleyen Hüseyin Kırmızı başarısının altın anahtarının büyüklerinin hayır duasını almakta olduğunu beyan etmşitir.

Kazancının büyük bir kısmını hayır kuruluşlarına çocuk esirgeme kurumuna ve kimsesiz çocuklar vakfına bağışlayan Hüseyin KIRMIZI, paylaştıkça artmak sözünün gerekliliğini en iyi şekilde temsil etmektedir. Çalışmakta olduğu LLC haricinde kendi finans işlerini özel ofisinden yürüten Hüseyin KIRMIZI geleceğin bugünden şekil alacağının bilincinde olduğunu vurgulamıştır.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @huseyinkirmiziiofficial ‘dır. Ayrıca resmi facebook hesabı kullanıcı ismi de @Huseyinkirmizii ‘dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz