Hakan Han Özcan

Hakan Han Özcan Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara İl Başkanı. Hakkında merak edilen tüm detaylar! Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Hakan Han Özcan Kimdir?

Hakan Han Özcan iş insanı, girişimci, siyasetçi, AK Parti Ankara İl Başkanı. Aydınlıkevler İlk Öğretim okuluu ardından Tevfik İleri İmam Hatip Lisesi’nden mezun olmuştur. Mısır Kahire’de ise Yüksek Öğrenimini tamamlamıştır.
hakan han ozcan5 jpg
Siyasetçi bir ailede yetişmiştir. Aktif olarak siyaset dünyasına Gençlik Kolları Ankara İl Başkanlığında Yönetim Kurulu Üyesi olarak adım atmıştır.

Ankara Gölbaşı İlçe Koordinatörü olarak Gençlik Kolları ilçe yapılandırılmasında etkin rol üstlenmiştir. Siyasi hayatına Ekonomik ve Mali İşler Başkanı olarak devam etmiştir.

Teşkilat Başkanlığı görevinin devamında 2 Mart 2008 tarihinde gerçekleşen Ak Parti Ankara İl Gençlik Kolları 2. Olağan Kongresinde Gençlik Kolları Ankara İl Başkanı olarak seçilen isim olmuştur.

2009 Yerel Seçimlerde Gölbaşı İlçesi’nden Büyükşehir Belediyesi meclis üyesi seçilen Özcan, bir çok önemli STK larda yönetim düzeyinde görev almaktadır.

Akaryakıt ve Nakliyat sektöründe ise ticaret ile ilgilenmektedir.

Evli ve 3 evladı vardır, iyi düzeyde İngilizce ve Arapça bilmektedir.

Hakan Han Özcan Nereli?

Hakan Han Özcan aslen Ankara doğumludur. Ankara’nın Gölbaşı İlçesi Bezirhane nüfusuna kayıtlıdır.

Hakan Han Özcan Kaç Yaşında?

Hakan Han Özcan 40 yaşındadır, doğum tarihi 1983, doğum yeri Ankara.

Resmi instagram hesabı @hakanhanozcan ‘dır.

Kaynak: https://hakanhanozcan.com.tr
hakan han ozcan2 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz