Gizem Kandemir

Gizem Kandemir başarılı oyunculuk kariyerini sürdürmektedir. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca oyunculuk kariyeri, eğitimi, biyografi ve hayatı.

Gizem Kandemir Kimdir?

Gizem Kandemir tiyatrocu, sinema, film ve dizi oyuncusu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 2018 senesinde Hababam Sınıfı isimli tiyatro oyununda sahne almıştır.

Günümüz itibariyle oyunculuk çalışmalarına Tonic Talent Management bünyesinde devam etmektedir.

Gizem Kandemir Nereli?

Gizem Kandemir aslen İstanbul doğumludur.

Gizem Kandemir Boyu, Kaç Yaşında?

Gizem Kandemir 32 yaşında ve 1.70 boyundadır. Doğum tarihi 2 Şubat 1991, burcu ise kova’dır.
Gizem Kandemir4 jpg
İlk dizi oyunculuk deneyimini Kazara Aşk isimli dizi ile gerçekleştiren güzel isim dizide Doktor Ceren karakteri için kamera karşısına geçmiştir. 2023 yılında ise Başım Belada adlı dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Başım Belada dizisi oyuncuları Merih Öztürk, Keremcem, Kaan Taşaner, Umut Oğuz, Yağmur Öztürk, Sinan Çalışkanoğlu, Ali Çatalbaş, Zeynep Kumral, Ali İpin, Nazan Diper, Murat Akkoyunlu, Ferdi Kurtuldu, Sevinç Kıranlı, Ayçin İnci, Orhan Eşkin, Bade Arazlı, Burakhan Yılmaz, Bilgesu Kural, Yiğit Ege Yazar, Selahattin Taşdöğen, Necip Karakaya ve Berke Üzrek gibi isimlerden oluşmuştur.

2018 yılında Star TV ekranlarında yayınlanan Babamın Günahı adlı dizide ise hizmetçi rolü için kamera karşısına geçmiştir. 2022’de Netflix platformunda yayınlanan başrollerini Birce Akalay, Olgun Toker ve Şehsuvar Aktaş gibi isimlerin paylaştığı polisiye dizisi Mezarlık’da Alev Gölpınar rolünü canlandırmıştır.

Başarılı oyuncu, @gizemkndemr Youtube kanalında tiyatro, role hazırlanırken, doğaçlama yapmak, oyunculuk üzerine paylaşımlar yapmaktadır. Ayrıca online kurs açarak oyunculuk eğitimi verdiği belirtiliyor.

Resmi instagram hesabı @gizemkndemr ‘dir.

Oynadığı Diziler:

Başım Belada (2023)
Mezarlık (Alev Gölpınar) (2022)
Kazara Aşk (Doktor Ceren) (2021)
Babamın Günahı (Hizmetçi) (2018)
Aynı | The Same (2022)

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz