Yağmur Öztürk

Yağmur Öztürk hakkında merak edilen oyunculuk kariyeri. Peki aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? evli mi? oynadığı sinema ve diziler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1999 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu Yağmur Öztürk Ankara doğumludur. Boyu 1.74 cm kilosu ise 57’dir.

Oyunculuk dünyasına girmeden önce model olarak çalışmalarını sürdürmüş, günümüzde ise oyunculuk kariyerine ağırlık vermiştir. Bunun için kendisini geliştirmiş ve oyunculuk eğitimleri de almıştır. Başkent İletişim Fakültesi’nde oyunculuk eğitimi alan Yağmur Öztürk ayrıca bir dönem sunuculuk da yapmıştır.

İlk dizi oyunculuk deneyimin Beni Affet isimli dizi ile gerçekleştiren Öztürk, ekran severler tarafından özellikle Sevdim Seni Bir Kere isimli dizi ile hatırlanmaktadır. Dizi de Leyla karakterini canlandırmıştır. Dizinin oyuncu kadrosunda Berk Bakioğlu, Yağmur Çokgenç, Oğuzhan Kayra Koç ve Gonca Yakut gibi isimler de yer almıştır. En son kamera karşısına Acemi Anneler isimli dizi için geçmiş ve dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur.

Resmi sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmakta günümüz itibariyle instagram hesabında binlerce takipçi sayısına sahiptir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz