Emrullah Köroğlu

Emrullah Köroğlu medya ve magazin dünyasının ünlü isimlerinin modacısı olarak dikkat çekmektedir. Ünlü isim hakkında merak edilen tüm detaylar! Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Emrullah Köroğlu Kimdir?

Emrullah Köroğlu modacı, iş insanı. Moda dünyasının başarılı isimlerindendir. Özellikle ünlü isimlere yapmış olduğu tasarımlar ile tüm dikkatleri üzerine çekmiş, bunun yanı sıra aldığı bir çok ödül ile moda dünyasındaki başarıları ile adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Emrullah Köroğlu Nereli?

Emrullah Köroğlu Adıyaman’lıdır. Aslen Adıyaman İli Gerçek İlçesi nüfusuna kayıtlı ve Gerger doğumludur.

Ünlü modacı’nın en büyük özelliği moda üzerine hiç bir eğitim almamış olmasıdır. Tasarımları Türkiye’nin yanı sıra yurtiçi ve yurtdışında düzenlenen bir çok önemli defilede yer almış, yer almaya da devam etmektedir.
emrullah koroglu1 jpg
Ünlü modacı henüz 11 yaşında çok küçük yaşlarda kariyer basamaklarını tırmanmaya başlamışıtr. 32 yaşında kendi markası olan Glamour Vav’ı kurmuştur. İstanbul Nişantaşı’ndaki Showroom’u ile bir çok ünlü ismin tercihi olmaya devam etmektedir.

Ömrünün neredeyse yarısından fazlası tekstil dünyasında yer alarak geçmiştir. Ancak pes etmemiş, hedeflerinin peşinden gitmiştir. Zaman geçtikte kendisini Moda dünyasının usta isimleri arasına yazdırmayı başarmıştır. Edindiği bilgi ve deneyimlerle aklına gelen farklı farklı tasarımlar kendisine ilham olmuştur. Aldığı ilhamlarla bir kaç elbise denemelerine başlamış, kısa sürede el becerileri ile harika elbiseler yaratmaya başlamıştır.

Belirtildiği üzere moda ile ilgili hiç bir eğitim almamıştır. Tamamen kendi çabası, el becerisi ve yeteneği ile moda dünyasında kendisine harika bir yer edinmiştir. Mesleki hayatına çekirdekten başlayarak Moda dünyasına ismini altın harflerle yazdırmıştır.
emrullah koroglu3 jpg
Ödülleri:

Altın Melek Ödülleri – Yılın En Başarılı Modacısı
Güneş Ödülleri – Yılın En İyi Modacısı

Emrullah Köroğlu Defileleri

Türkiye

Miss model Of Türkiye
Model of Models

Yurt dışı

Kosova Fashion Week

Resmi instagram hesabı @emrullahkoroglu ‘dur. Ayrıca resmi web sitesini ziyaret edebilir hakkında daha detaylı ve güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

https://www.emrullahkoroglu.com

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz