Dinçer Güner

Dinçer Güner hakkında merak edilen doğum yeri, doğum tarihi, kariyeri, kitapları, eğitimi ve burcu gibi bir çok sorunun cevabı. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1984 yılının Nisan ayında İstanbul’da dünyaya gelen Güner, Üniversite eğitiminin ardından bir süre basın danışmanlığı ve kitap editörlüğü görevlerinde bulunmuştur. Hayatında en büyük hobisinin astroloji olması sebebi ile hobisini profesyonel olarak devam ettirmeye karar vermiştir. Daha sonra Öner Döşer’in kurmuş olduğu, AstroArt Astroloji Okulunda temel ve ileri seviye astroloji dersleri almış ve başarı ile mezun olmuştur.

Ayrıca Merih Akalından Hint astroloji dersleri ve psikolojik dinamikleri, anlamak için Prof. Dr. Mehmet Zarasızoğlun’dan ise sistem ve aile dizimleri alanında psikoterapi eğitimleri almıştır. Günümüzde kendi kurmuş olduğu astroloji blogu’nda gökyüzü olaylarını ve insanlar üzerindeki etkilerini yazmakta, bireysel danışmanlık, astroloji alanında eğitim ve seminerler vermeye devam etmektedir.

Tüm bunların yanı sıra televizyon programlarına konuk olan Güner’in, Sözcü, Marie Vlaire ve Morhipo dergi ve gazetelerinde yazıları yayımlamaktadır.

Ayrıca Sorumgeldi.com web sitesinde soruları cevaplamaktadır. Sitede Ecesu Serbes, Selda Zaimoğlu, Burcu Yapıcı, Pınar Çengel, Murat İpek, Begüm Bayraktar, Melis Duman, Emire Tuğçe Akarlar, Suheyla Nurlu ve Naz Bayatlı gibi başarılı astrologlar yer almaktadır.

İstanbul doğumlu’dur ancak aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır, burcu ise boğa’dır.

Dinçer Güner Kitapları;

2019 Astrolojik Maarif Takvimi
Zamanlamanın Gücü
Zamanlamanın Gücü- 2016 Yılı Günlük Astroloji Rehberi
2013 Astroloji Rehberi ve Burçlar
2020 Günlük Astroloji Takvimi
Zamanlamanın Gücü 2018


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz