Dharia

Dharia hakkında merak edilen soruların cevapları. Aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? kimdir? müzik kariyeri, albümleri, şarkıları, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Dharia 2005 yılının Şubat ayında, Romanya’nın Köstence Şehri’nde dünyaya gelmiştir. Boyu 1.58 cm, kilosu 48, burcu ise balık’tır.

Romanyalı ünlü isim, şarkıcı ve söz yazarı olarak müzik kariyerini sürdürmektedir. Sugar and Brownies isimli tekli single çalışması ile özellikle TikTok’ta viral hale geldikten sonra popülerlik kazanmıştır. Tam ismi ise Daria Comanescu’dur.

Dharia müzik kariyeri;

Henüz 13 yaşında iken şarkı sözleri yazmaya başlamış, Sugar and Brownies isimli çalışmasını ardından, 2020 yılının Mart ayında 2. single çalışması “August Diaries” i müzik severler ile buluşturmuştur. İlk şarkıyı ise kız kardeşi Larina ile birlikte yazmıştır. Aralık ayında ise Tara Rita (by Monoir) isimli şarkıyı seslendirmiş ve youtube da klibi yayınlanmıştır.

Romanyalı genç şarkıcı dünya çapında kısa sürede büyük bir üne kavuşmuş, özellikle Hindistan’da inanılmaz bir hayran kitlesine sahiptir.

Hakkında kısa bilgiler;

Ünlü ismin en sevdiği erkek oyuncu Leonardo Di Caprio, bayan oyuncu sanatçı ise Jennifer Lopez’dir. En sevdiği renk mavi, en sevdiği yiyecek pizza, favori şehri ise Paris’tir. En büyük hobileri ise film izlemek ve seyahat etmektir. Bir çok kaynakta net kazancının da $1 million civarında olduğu belirtilmektedir.

Genç isim resmi instagram hesabını dhariaartist ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı 61,1bin civarındadır. Romanya’nın en ünlü isimleri arasında ismini ünlü sanatçı İnna ile birlikte yazdırmayı başarmıştır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz