Çisem Çakır

Çisem Çakır kimdir? Güzellik üzerine Youtube’a kanal açarak insanlara eğitimlerini aldığı bilgileri aktaran Çisem Çakır aynı zamanda Instagram ve Twitter platformlarında kendisine kocaman bir aile elde etmeye devam ediyor. Küçükken geçirdiği bir orta kulak iltihabının kendisinde kalıcı bir iz bıraktığını ifade etse de, yılmamış ve konuşmaya devam etmiştir.

Çisem Çakır Kimdir?

3 yaşında işitme engeline sahip olan Çisem Çakır, birçok kez Türkiye’nin isim yapmış tiyatrocularından eğitimler alarak şuan Youtuber olarak adını duyurdu. 18 Temmuz 1988 tarihinde dünyaya gelen fenomen yılmamış ve diksiyon eğitimlerine devam etmiştir. Daha sonrasında ise Türkçe, Fransızca ve İngilizce dillerini öğrendi.

Lise hayatını Taş Koleji’nde tamamladıktan sonra üniversitesini Londra da Central Saint Martins College of Art & Design (BA) Product Design de bitirdi. Daha sonra hayatını 5 yıl daha Londra’da devam ettirdi. Sadece Londra ülkesinde kalmayarak İspanya, Romanya, Amerika, İngiltere, Fransa, Hollanda, İtalya, Almanya, Yunanistan, İsveç, Hırvatistan, Karadağ, Bulgaristan, Mısır, Taylan, Endonezya, Bakü ve daha birçok ülkeye gittiğinden Youtube videosunda söz etti.

Fenerbahçe takımı desteklemektedir. Bunun babasından ötürü olduğundan bahsetti. Ayrıca favori yazarının İhsan Oktay Anar ve favori filminin de Harry Potter olduğundan bahsetti.

Moda eğitimi almasına rağmen hiç Tasarımcı olmak istemedi. Hayallerinin peşinden koşmaya devam ederek kendine sağlık merkezini kurmayı başardı. Birçok çiğ beslenme kurslarına giderek gözlem yapan Çakır, birçok lokanta da kendisini geliştirme fırsatı bulmuştur.

Sevgilisi hakkında herhangi bir bilgi olmayan genç fenomen aslen Kilisli’dir. Aynı zamanda Yengeç burcu kadınıdır. Boyu ve kilosu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz