Cenab Ulvi

Cenab Ulvi sosyal medya dünyasında içerikleri ile güldürmeye devam ediyor. Azerbaycan asıllı video blogger, fenomen ve youtuber olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Takipçileri ise hakkında aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? gibi soruların cevaplarını merak ediyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Cenab Ulvi Kimdir? Nereli?

2000 yılının Ekim ayında dünyaya gelmiştir. Azerbaycan’ın Bakü Şehri’nde doğan başarılı ismin anne ve babası Azerbaycan asıllıdır. Terter kasabasının orta halli bir ailesine mensup’tur.

Sosyal medya’da ciddi bir hayran kitlesine sahiptir. Blogger kimliğinin yanı sıra Youtuber olarak ta içerikler üretmektedir. Birbirinden eğlenceli videoları takipçileri ile buluşturmaktadır.

Resmi instagram hesabı @cenabulvi günümüz itibariyle 165bin civarında takipçi sayısına sahiptir. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 54,7 B civarındadır. Youtube kanalı açıklamasında, izleyenlerin yüzünde bir tebessüm yaratmaya çalıştığını dile getirmiştir. Özellikle kanalında yayınladığı Kinder Sürpriz isimli şarkısı ciddi sayıda beğeni ve izlenme sayısına ulaşmıştır.

Cenab Ulvi Boyu, Kaç Yaşında?

Cenab Ulvi 22 yaşında ve 1.70 boyundadır. Kilosu 52, burcu ise terazi’dir. Sosyal medyada içerik üretmeye devam etmektedir. Hesaplarında takipçi ve abone sayıları her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz