Cem Avnayim

Cem Avnayim oyuncu ve sunucu olarak bir çok başarılı projenin içerisinde yer almıştır. Peki kaç yaşında? eğitimi, doğum yeri, yaşı kaç? oynadığı sinema ve diziler, sunuculuk kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1984 yılının Haziran ayında İstanbul’da dünyaya gelen Avnayim’in burcu İkizler’dir. Lise eğitimi döneminde, Tarih hocası’nın da desteği ile sunuculuk yapmaya başlamıştır. Burak Bora Anadolu Lisesi ardından, Marmara Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Üniversite yıllarında ise tiyatro ile ilgilenmiş, 3 sene kadar CRAFT’ta yönetmen Çağ Çalışkur ve diğer tiyatro duayenlerinden dersler almıştır.

Maalesef aslen nereli olduğu, boyu ve kilosu gibi merak edilen diğer özel bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

S’nek Tv’de 3 ayrı ‘dating- yarışma’ programı’nı hazırlayıp sunmuştur. Ayrıca Turkcell tarafından geliştirilen bir canlı bilgi yarışması olan ve oldukça ilgi ile takip edilen, Hadi isimli yarışma’nın sunuculuğunu üstlenmiştir. Usta oyuncu, sunucu günümüze kadar bir çok dizi ve sinema filminde de yer almıştır. Ayrıca seslendirme sanatçısı olarak ta çalışmalarını sürdüren yakışıklı isim KIA’nın da reklam çalışmalarında seslendirme yapmıştır.

Cem Avnayim yer aldığı, program, sinema ve diziler;

2005 – Aşk-ı Tarz (S’nek)
2006 – Kumdan Aşk (S’nek)
2007 – Arkadaşımın Aşkı (S’nek)
2007 – HEPSİ1
2008 – Kardelen
2009 – Umut Yolcuları
2011 – Elde Var Hayat
2012 – Gelmeyen Bahar (sinema filmi)
2013 – Herşey Yolunda Merkez
2014 – Beni Böyle Sev
2015 – Sevimli Tehlikeli (sinema Filmi) (Cemal)


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz