KimNereli.net

Cansu Demirci

Cansu Demirci Kimdir?

Gerçek adı: Cansu Demirci
Doğum Tarihi: 25/04/1992 (27 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.65
Burç: Boğa
Meslek: Oyuncu
Mezuniyet: Yıldız Teknik Üniversitesi
Doğum yeri: İstanbul

Cansu Demirci Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Cansu Demirci, Selena dizinide Selin Aykar karakteri ile ekran severlerin büyük beğeni ile takip ettiği isimler arasında yer almıştır. Cansu Demirci nerede? kaç yaşında? yeni dizilerde oynuyor mu?, boyu ve kilosu gibi bilgileri ile sizlerle.

Başarılı oyuncu, 1992 yılının Nisan ayında İstanbul’da doğmuştur, burcu boğa, boyu ise 1.65 cm’dir.

Eğitim hayatı;

3.5 yaşından itibaren Bale yapmaya ve eğitimini almaya başlamıştır. Ortaokul dönemine kadar eğitim hayatını İstanbul Beyoğlu’nda sürdürmüştür. St. Georg Avusturya Lisesi ve Ticaret Okulu’nu tamamlayan Cansu Demirci daha sonra, Yıldız Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslar Arası İlişkiler Bölümü’nden mezun olmuştur.

Eski Hali

Cansu Demirci Oynadığı diziler;

İlk oyunculuk deneyimini 2002 yılında Sırlar Dünyası isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra 2003 yılında Sihirli Annem ve Sihirli Lamba, 2006 yılında Selena, 2009 yılında Adanalı, 2011 yılında Bir Zamanlar Anadolu ve 2014 yılında Gurbette Aşk gibi projelerde rol almıştır. Özellikle Selena ve Sihirli Annem isimli diziler ile büyük bir çıkış yakalamıştır. Selena’da üç kız kardeşin en büyüğü olarak, Dilara Kurtulmuş (Nazlı) ve Gizem Güven (Leyla) ‘nın ablası rolünü üstlenmiştir. Ayrıca dizide Sinem Kobal, Gökhan Keser ve Parla Şenol gibi isimler yer almıştır.

İyi niyetli ve hayvanlarla konuşan bir karakter olan Cansu Demirci o karakterin kendisine göre aşırı iyi olduğunu bazı olaylarda gerçek hayatta o kadar tepkisiz olamayacağını dile getirmiştir. Küçükken balerin olmak istediğini, ancak büyüdükçe hedeflerinin hayallerinin değiştiğini belirtmiştir.

Güzel oyuncu’nun son dönemlerde ise sıkça Cansu Demirci öldü gibi haberleri medya da ve haber sitelerinde yer almaktadır. Bu haberlerin asılsız olduğu böyle bir şeyin olmadığı yakın dönemde video görüntülerinden anlaşılmaktadır. Bir diğer konu ise Cansu Demirci’nin sosyal medya hesapları olup olmadığıdır. Maalesef hiç bir resmi sosyal medya hesabı yoktur. Fanları ve ekran severler tarafından, özellikle iletişim halinde olabilmek ve kendisini daha sık görebilmeleri için en kısa sürede instagram, twitter ve facebook gibi hesaplarını kullanması istenmektedir.

Boyu 1.65 kilosu ise bilinmemektedir, İstanbul doğumlu ancak anne ve baba tarafından ise aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Etiketler: ,

YORUMLAR

Yazıya 7 yorum yapılmış.

 1. Bektaş Güvenir 30 Eylül 2017

  CANSU hanım seni çok seviyorum ekranlarda görmeyi çok istiyorum selana 2017 di ne zaman başlıyor. Ekranlarda ol lütfen CANSU hanım. En büyük hayranın ve hep hayranın kalacagım sana çok güzel ve çok başarılı bir starsın oyuncusun.

 2. Bektaş Güvenir 30 Eylül 2017

  Mrhb selana 2017 ne zaman başlıyor. TV projen varmı yeni sezonda. Ekranlatdan uzak kalma ne olur.seni çok seviyorum. Ekranlarda hep görmek istiyorum seni.Ekranlara dön ne olur. En büyük hayranın. BEKTAŞ GÜVENİR.

 3. Bektaş Güvenir 30 Eylül 2017

  Seninle tanışmayı çok istiyorum. Ilk albümüm CANSU senin adına yapılmış bir albüm. Adına yüzlerce şarkı şiir yazdım senaryo hikayesi yazdım. Seni çok seviyorum. Number van Güzel CANSU hanım. Dünyalar güzelisin eline kimse su dökemez güzellik bakımından. Benim için bir numara güzel bir numara OYUNCU starsın. En büyük hayranın. BEKTAŞ GÜVENİR.

 4. Bektaş Güvenir 30 Eylül 2017

  Ne tesadüf bende senin gibi GS liyim. Ama aşkı dile getirmeyi şarkı yazmayı şiir yazmayı şarkı söylemeyi çok seviyorum. Oyunculuğu. Kısaca sanatı ve sanatçıyı çok seviyorum. En çok ta seni seviyorum. Çok başarılı buluyorum. En büyük hayranın. BEKTAŞ GÜVENİR.

 5. Bektaş Güvenir 30 Eylül 2017

  Yeni sezonda ne olur ekranlara dön.Ekranlarada ol.Hatta ekranlardan hiç eksik olma özledik seni.yeni projelerle ekranlarda ol veya selana 2017 de.selana bir efsane 2006 dan beri takip ediyorum seni selanayı ve diğer projelerini neler oluyor hayatta tvem CANSU DEMIRCİ. En büyük hayranın. BEKTAŞ GÜVENİR.

 6. Bektaş Güvenir 30 Eylül 2017

  Bektaş Güvenir
  CANSU
  Albümü yuotubede. Yakında digital platformlarda. Külüstür klip yakında TV kanalında.
  CANSU adlı esere seninle klip çekmek istiyorum. En büyük hayranın. BEKTAŞ GÜVENİR.

 7. mevsim = sevda 6 Mayıs 2019

  ben 2005 doğumluyum ve bu diziyi çocukluğumdan beri izlerim ama final oldu maalesef bu yüzden çok mutlu sayılmam ve cansu demirci yide unutmadım ve cansu demirciyi çoook seviyorum

Cansu Demirci
Gerçek adı: Cansu Demirci
Doğum Tarihi: 25/04/1992 (27 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.65
Burç: Boğa
Meslek: Oyuncu
Mezuniyet: Yıldız Teknik Üniversitesi
Doğum yeri: İstanbul
Popüler Kişiler Tümü
1.

Yusuf Aktaş

401.255 kez okundu

2.

Beren Saat

394.734 kez okundu

3.

Fuat Güder

316.577 kez okundu

4.

Tarık Akan

296.879 kez okundu

5.

Tarkan

231.841 kez okundu

6.

Mustafa Miraç Kaya

228.539 kez okundu

7.

Volkan Demirel

225.224 kez okundu

8.

Emre Mor

200.041 kez okundu

9.

Azad Yılmaz

198.189 kez okundu

10.

Ersay Üner

195.532 kez okundu