Cansu Demirci

12

Cansu Demirci, Selena dizinide Selin Aykar karakteri ile ekran severlerin büyük beğeni ile takip ettiği isimler arasında yer almıştır. Cansu Demirci nerede? kaç yaşında? yeni dizilerde oynuyor mu?, boyu ve kilosu gibi bilgileri ile sizlerle.

Başarılı oyuncu, 1992 yılının Nisan ayında İstanbul’da doğmuştur, burcu boğa, boyu ise 1.65 cm’dir.

Eğitim hayatı;

3.5 yaşından itibaren Bale yapmaya ve eğitimi almaya başlamıştır. Ortaokul dönemine kadar eğitim hayatını İstanbul Beyoğlu’nda sürdürmüştür. St. Georg Avusturya Lisesi ve Ticaret Okulu’nu tamamlayan Cansu Demirci daha sonra, Yıldız Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslar Arası İlişkiler Bölümü’nden mezun olmuştur. 2018 yılında ise Almanya’nın Bremen şehrinde Jacobs Üniversitesi Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır.

Eski Hali

Cansu Demirci Oynadığı diziler;

İlk oyunculuk deneyimini 2002 yılında Sırlar Dünyası isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra 2003 yılında Sihirli Annem ve Sihirli Lamba, 2006 yılında Selena, 2009 yılında Adanalı, 2011 yılında Bir Zamanlar Anadolu ve 2014 yılında Gurbette Aşk gibi projelerde rol almıştır. Özellikle Selena ve Sihirli Annem isimli diziler ile büyük bir çıkış yakalamıştır. Selena’da üç kız kardeşin en büyüğü olarak, Dilara Kurtulmuş (Nazlı) ve Gizem Güven (Leyla) ‘nın ablası rolünü üstlenmiştir. Ayrıca dizide Kayhan Yıldızoğlu, Defne Joy Foster, Sinem Kobal, Gökhan Keser ve Parla Şenol gibi isimler yer almıştır.

Dizi’de iyi niyetli ve hayvanlarla konuşan bir karakter olduğunu, o karakterin kendisine göre aşırı iyi olduğunu bazı olaylarda gerçek hayatta o kadar tepkisiz olamayacağını dile getirmiştir. Küçükken balerin olmak istediğini, ancak büyüdükçe hedeflerinin hayallerinin değiştiğini belirtmiştir.

Güzel oyuncu’nun son dönemlerde ise sıkça Cansu Demirci öldü gibi haberleri medya da ve haber sitelerinde yer almaktadır. Bu haberlerin asılsız olduğu böyle bir şeyin olmadığı yakın dönemde video görüntülerinden anlaşılmaktadır. Bir diğer konu ise güzel oyuncunun sosyal medya hesapları olup olmadığıdır. Uzun süre resmi hiç sosyal medya hesabı kullanmamış, günümüzde ise instagram hesabı aktif olmuştur. Fanları ve ekran severler tarafından, özellikle iletişim halinde olabilmek ve kendisini daha sık görebilmeleri için sık sık sosyal medya hesabı açması yönünde isteklere maruz kalmıştır.

Boyu 1.65 kilosu ise bilinmemektedir, İstanbul doğumlu ancak anne ve baba tarafından ise aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

12 Yorumlar

 1. CANSU hanım seni çok seviyorum ekranlarda görmeyi çok istiyorum selana 2017 di ne zaman başlıyor. Ekranlarda ol lütfen CANSU hanım. En büyük hayranın ve hep hayranın kalacagım sana çok güzel ve çok başarılı bir starsın oyuncusun.

 2. Mrhb selana 2017 ne zaman başlıyor. TV projen varmı yeni sezonda. Ekranlatdan uzak kalma ne olur.seni çok seviyorum. Ekranlarda hep görmek istiyorum seni.Ekranlara dön ne olur. En büyük hayranın. BEKTAŞ GÜVENİR.

 3. Seninle tanışmayı çok istiyorum. Ilk albümüm CANSU senin adına yapılmış bir albüm. Adına yüzlerce şarkı şiir yazdım senaryo hikayesi yazdım. Seni çok seviyorum. Number van Güzel CANSU hanım. Dünyalar güzelisin eline kimse su dökemez güzellik bakımından. Benim için bir numara güzel bir numara OYUNCU starsın. En büyük hayranın. BEKTAŞ GÜVENİR.

 4. Ne tesadüf bende senin gibi GS liyim. Ama aşkı dile getirmeyi şarkı yazmayı şiir yazmayı şarkı söylemeyi çok seviyorum. Oyunculuğu. Kısaca sanatı ve sanatçıyı çok seviyorum. En çok ta seni seviyorum. Çok başarılı buluyorum. En büyük hayranın. BEKTAŞ GÜVENİR.

 5. Yeni sezonda ne olur ekranlara dön.Ekranlarada ol.Hatta ekranlardan hiç eksik olma özledik seni.yeni projelerle ekranlarda ol veya selana 2017 de.selana bir efsane 2006 dan beri takip ediyorum seni selanayı ve diğer projelerini neler oluyor hayatta tvem CANSU DEMIRCİ. En büyük hayranın. BEKTAŞ GÜVENİR.

 6. Bektaş Güvenir
  CANSU
  Albümü yuotubede. Yakında digital platformlarda. Külüstür klip yakında TV kanalında.
  CANSU adlı esere seninle klip çekmek istiyorum. En büyük hayranın. BEKTAŞ GÜVENİR.

 7. ben 2005 doğumluyum ve bu diziyi çocukluğumdan beri izlerim ama final oldu maalesef bu yüzden çok mutlu sayılmam ve cansu demirci yide unutmadım ve cansu demirciyi çoook seviyorum

 8. Cansu Demirci Bektaş Güvenir deki özelliklerin hepsi bende var. Ekstradan ben şu an a2 de çıkan selenayı izliyorum. Selena 2017 tv ye çıktımı. Selena yeniden başlayacak mı kötü kıvılcımın senin başarılarına kıskançlıktan çatlayıp nefesini tutuyordu. Acaba nefessizlikten ölecek mi diye merakla bakıyordum. Selena yine başlarsa ozanla evlen kıvılcım nefessizlikten ölür kesin. Aslıda ona katılır belki. Ana kız ölüp giderler fena mı olur. Bektaş Güvenirden daha çok hayranınım. En büyük hayranınım. KEREMALP ARI soyadımla dalga geçmeyin yorum yazanlar. SANA YALVARIRIM sorularımı cevapsız bırakma. Koronaya yaklaşma sağlıkla, sağlıcakla, benim sevgimle, hayranlığımla kal sevgilerle hoşçakal bektaşı unut beni hatırla yalvarırım sorularımın hepsini cevapla. KEREMALP ARI

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz