Can Toprak

Can Toprak başrolünü üstlendiği Kolej Rüyası isimli sinema ve dizi ile merak konusu olmuştur. Hakkında kısa sürede aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? sevgilisi kim? gibi bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Can Toprak Kimdir? Nereli?

1994 yılının Aralık ayında dünyaya gelen yakışıklı isim aslen Karabük, Safranbolu doğumludur. Uzun süredir manken / model olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Geçmiş dönemde televizyon ekranlarında ilk olarak İşte Benim Stilim yarışması için kamera karşısına geçmiştir. İşte Benim Stilim yarışmacısı olan Nazlıcan Arkan’ın partneri olarak jüri ve ekran karşısında yer almıştır. Özellikle yarışmada jüri üyesi Uğurkan Erez’in de dikkatini çeken Toprak oyunculuk dünyasına giriş yapmıştır.

Can Toprak Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.80 cm, kilosu 70, burcu ise yay’dır. 2021 yılı itibariyle yaşı 29’dur. En fazla merak edilen sevgilisi var mı? varsa kim? sorusunun cevabına henüz ulaşılamamıştır. Resmi instagram hesabı @cantoprakofficial ‘ın günümüz itibariyle takipçi sayısı 301bin civarındadır. Takipçi ve hayran sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir. WHY NOT MODEL MANAGEMENT Mankenlik Ajansı bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Model olarak kariyerini sürdüren Can Toprak ilk dizi oyunculuk deneyimini ise Kolej Günlüğü isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizinin başrolünü üstlenmiştir. Dizi de İlayda Demirel, Hakan Burak Bozdoğan, Onur Sermik, Kerem Alp Aslan, Turgay Baydur, Mert Kahya ve İlayda Kırdı gibi isimler de rol almıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz