İlayda Kırdı

İlayda Kırdı oyunculuk dünyasına giriş yapmıştır. Sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı güzel isim hakkında merak edilen bir çok sorunun cevabı. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

İlayda Kırdı Kimdir? Nereli?

2000 yılının Temmuz ayında dünyaya gelen güzel İstanbul doğumludur. Tiktok ve instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlar ile kısa sürede tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. İlerleyen süreçte kariyerini özellikle oyunculuk alanında devam ettirmek istediği düşünülmektedir. Maalesef tüm araştırmalarımıza rağmen eğitimi ve aslen nereli olduğu bilgisine henüz ulaşılamamıştır.

İlayda Kırdı Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Fenomen, Oyuncu ve Tiktoker kimlikleri ile kariyerini sürdürmektedir. Boyu 1.72 cm, kilosu 60, burcu ise yengeç’dir. 2021 yılı itibariyle yaşı ise 20’dir. Resmi instagram hesabı @ilydkrd olarak kullanmakta, günümüz itibariyle takipçi sayısı 120bin civarındadır. Tiktok hesabında ise 1.7M civarında takipçisi bulunmaktadır. Güzelliği ile de dikkatleri üzerine çeken İlayda Kırdı ‘nın sevgilisi var mı? varsa kim? sorusunun cevabına da henüz ulaşılamamıştır.

2021 yılında Netflix Platformunda yayınlanan Kolej Rüyası isimli dizi ile oyunculuk dünyasına giriş yapmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz