Buse Plan

Buse Plan hakkında merak edilen kaç yaşında? aslen nereli? eğitimi, boyu, kilosu vb. gibi soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Sosyal medya dünyasında çektiği gezi ve vlog içerikleri ile tanınmaktadır. Resmi instagram hesabında soyadının aksine plansızca dünyayı tek başına gezdiğini belirtmektedir. +40 ülke ‘nin üzerinde yeri gezen Buse Plan 2019 yılında ise Acun Ilıcalı tarafından hazırlanan Exatlon Challenge isimli yarışmanın yarışmacıları arasına katılmıştır. Dominikte gerçekleşen yarışma öncesi resmi instagram hesabından paylaştığı resme yorum olarak Dominik ciddileşti yazmıştır.

Kaykay, snowboard, wakeboard, surf yapmakta, bol bol seyahat etmekte, yüzmekte, boydan belli etmesede iyi basket oynadığını dile getirmiştir. Boyu’nun bir çok kaynakta tahmini olarak 1.55 civarında olduğu belirtilmektedir.


Resmi instagram hesabında takipçi sayısı 167bin civarındadır. Youtube video kanalında ise 42,2 B abonesi bulunmaktadır.

1995 yılında dünyaya gelen Buse Plan 5 Haziran 2016 tarihinde Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya bölümü’nden mezun olmuştur. Maalesef doğum yeri, aslen nereli olduğu, boyu ve kilosu gibi bilgilerine ulaşılamamıştır.

Paylaştığı bir videosunda LGBT kutlamasına katıldığı anların videosu paylaşmıştır. Ardından tüm takipçileri tarafından lezbiyen mi acaba soruları merak konusu olmuştur. Daha sonra Marul Kafa bir videoda bu soruyu kendisine yönelmiş, aldığı cevap ise, ailesine ve çevresindekilere oldukça açık yaşadığını, ailesinin kendisini olduğu gibi kabul ettiğini dile getirmiştir. İnsan sevdiğini, kendisi için kadın erkek fark etmediğini, herkesin cinsel anlamda çekici gelebileceğini, ayrıca kadınların daha estetik olduğunu açıklamıştır. Dolayısı ile biseksüel olduğunu ve bunu da söylemekten çekinmediğini dile getirmiştir.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz