Burcu Söyler

Burcu Söyler en son 2022 yılında ATV ekranlarında yayınlanan Aldatmak isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Hakkında merak edilenler, oynadığı sinema ve diziler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Burcu Söyler Hakkında

Burcu Söyler tiyatrocu ve oyuncu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü mezunudur. Üniversitesi mezuniyetinin ardından, Sadri Alışık Oyunculuk Atölyesinde oyunculuk eğitimi almıştır.

Icon Talent Oyunculuk Ajans ile çalışmalarını sürdüren güzel oyuncu ilk dizi oyunculuk deneyimini Evlilik Hakkında Her Şey isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de Funda karakteri için kamera karşısına geçmiştir.

2022 yılında ise ATV ekranlarında yayınlanan Aldatmak isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Aldatmak isimli dizi de ayrıca Hatice Deniz, Mustafa Uğurlu, Vahide Perçin, Ercan Kesal, Cem Bender, Yusuf Çim, Caner Şahin, Feyza Sevil Güngör, Asena Girişken, Cem Sürgit, Meltem Baytok, Arda Atak, Canan Ürekil, Batuhan Sel, Masal Ayşe Gencer, Ege Semih Erken ve Eda Özel gibi isimler de rol almıştır.

Güzel oyuncu resmi instagram hesabını @bbsoyler ismi ile kullanmaktadır. Maalesef doğum tarihi, boyu, kilosu, kaç yaşında olduğu gibi merak edilen diğer bilgilerine ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz