Feyza Sevil Güngör

Feyza Sevil Güngör Atv ekranlarında yayınlanan Aldatmak isimli dizide Oylum Yenersoy karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Güzel oyuncu hakkında merak edilenler. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Feyza Sevil Güngör Kimdir?

Feyza Sevil Güngör oyuncu olarak bir çok başarılı projede rol almıştır. İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olan güzel oyuncu, oyunculuk eğitimleri almıştır.

Dialog Anlatım İletişim’de profesyonel oyunculuk eğitimi alan Sevil Güngör ilk dizi oyunculuk deneyimini 2020 yılında rol aldığı Savaşçı isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de General Kutalmış’ın kızı Ayça karakterini canlandırmıştır. Oyunculuk eğitiminin yanı sıra dublaj eğitimi de almıştır.

Feyza Sevil Güngör Boyu, Kaç Yaşında?

Feyza Sevil Güngör 25 yaşında ve 1.78 boyundadır. Burcu ikizler, kilosu 61, doğum tarihi ise tam olarak 30 Mayıs 1997’dir.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @feyzasevilgungor ‘dur. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 50.8bin civarındadır. Act Plus TM & Casting bünyesinde oyunculuk çalışmalarına devam etmekte.
Feyza Sevil Güngör

Feyza Sevil Güngör Oynadığı Diziler

Feyza Sevil Güngör 2022 yılında Atv ekranlarında yayınlanan Aldatmak isimli dizi de Oylum Yenersoy karakterini canlandırmıştır. Dizi de ayrıca Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Feyza Sevil Güngör, Yusuf Çim, Burak Acar ve Cem Bender gibi isimler de rol almıştır.

 • Hakime Hanım
 • Savaşçı (Ayça)
 • Kuruluş Osman (Hera)
 • Aldatmak (Oylum Yenersoy)

 • 1 Yorum

  Cevap Yaz

  Lütfen yorumunuzu girin!
  Lütfen adınızı buraya giriniz