Bilal Kadayıfçıoğlu

Bilal Kadayıfçıoğlu iş dünyasının başarılı isimlerindendir. Hakkında merak edilen kariyeri, çalışmaları, iş hayatı, serveti ve biyografi bilgileri.

Bilal Kadayıfçıoğlu Kimdir?

Bilal Kadayıfçıoğlu iş insanı, girişimci, yatırımcı. Denizcilik üzerinde çalışmalarını sürdürmekte, BİLA isimli denizcilik firmasının sahibidir. BİLKA 1996 senesinden kurulmuştur. Kendi gemilerini inşa etme, işletme ve kiralama hizmeti veren denizcilik sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bilal Kadayıfçıoğlu Nereli?

Bilal Kadayıfçıoğlu aslen Diyarbakır’lıdır.

Bilal Kadayıfçıoğlu Kaç Yaşında?

Bilal Kadayıfçıoğlu 55 yaşındadır. Doğum tarihi 12 Aralık 1967, burcu yay, doğum yeri Diyarbakır.

Bilal Kadayıfçıoğlu Evlimi? Eşi Kim?

Bilal Kadayıfçıoğlu Ceyda Hanım ile evlidir. Bu evliliğinden Alaattin Kadayıfçıoğlu isminde bir oğlu vardır. Oğlu son dönemde televizyon dünyasının yakından tandığı ünlü sanatçı Hülya Avşar’ın ve ünlü isim Kaya Çilingiroğlu’nun kızları Zehra Çilingiroğlu ile aşk yaşadığı haberleri ile gündeme gelmiştir.

Oğlu Alaattin Kadayıfçıoğlu’nun daha sonra ise Hakan Ural’ın kızı Melisa Ural ile aşk yaşadığı belirtilmiştir.

Kadayıfçı Ailesi Kimdir? Ne İş Yapar?

Kadayıfçıoğlu ailesi Denizcilik sektörünün başarılı isimlerindendir. Uzun yıllardır Denizcilik sektöründe hizmet veren BİLKA Denizcilik’in sahibidir. Ayrıca Denizcilik, yat ve petrol işi ile de uğraşan Kadayıfçıoğlu, holding patronu’dur. 2017 yılında Diyarbekirspor’u satın almıştır, Diyarbakır’ın Diyarbekirspor’a ihtiyacı var açıklamasında bulunmuştur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz