Beyza Doğa Toptan

Beyza Doğa Toptan Teşkilat dizisi oyuncu kadrosunda yer almıştır. Genç oyuncu rol aldığı dizi sonrası hayranları tarafından merak konusu olmuştur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Beyza Doğa Toptan Kimdir?

Beyza Doğa Toptan oyuncu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur. Üniversite eğitimi sonrasında oyunculuk eğitimleri de almıştır. Oyunculuk eğitimini ise Sadri Alışık Kültür Merkezi bünyesinde gerçekleştirmiştir.

Beyza Doğa Toptan Nereli?

Beyza Doğa Toptan aslen Zonguldak’lıdır. Zonguldak’ta doğup büyümüş, günümüzde yaşantısını Ankara’da sürdürmektedir.

Beyza Doğa Toptan Kaç Yaşında?

Beyza Doğa Toptan 23 yaşındadır. Doğum tarihi 18 Şubat 1999, burcu ise kova’dır.
Beyza Doğa Toptan
2021 yılında ilk dizi oyunculuk deneyimini TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Güzel oyuncu Teşkilat dizisinde Ayşe karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Dizi de ayrıca, Turgut Tunçalp, Hakan Boyaz, Gürkan Uygun, Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Mehmet Usta ve Yavuz Bingöl gibi isimler de rol almıştır.

Güzel oyuncunun boyu ve kilosu da merak konusu ancak boy ve kilo bilgisi hiç bir kaynakta mevcut değildir. Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @dogatoptan ‘dır. Facebook hesabı ise @doga.toptan ‘dır.

Oyunculuk çalışmalarını Kemal Özkızıl Management Casting Director & Management bünyesinde devam ettirmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz