Berrin Keklikler

Berrin Keklikler hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? evli mi? sevgilisi kim? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1994 yılının Nisan ayında Almanya, Gelsenkirchen’de dünyaya gelmiştir. Boyu 1.78 cm, kilosu 60, burcu ise Koç’tur. Almanya’da doğmuş büyümüş, Lise tahsilini de orada tamamlamıştır. Maalesef baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine henüz ulaşılamamıştır. 1989 doğumlu kendisinden büyük Berna Keklikler isminde bir ablası var, bir de erkek kardeşi vardır, üç kardeştir. Ablası geçmiş yıllarda Survivor yarışması ile adından söz ettirmiştir. Yarışmada hırçınlığının yanı sıra güzelliği ve mücadeleci kimliği ile de dikkatleri üzerine çekmiştir.


2013 yılında Miss Turkey Güzellik yarışmasında 2. olmuştur. Yarışmanın 1. si ise Rüveyda Öksüz’dür. Daha sonra 9 Kasım 2013 tarihinde Kainat Güzellik yarışmasında ülkemiz temsil etmiştir.

Daha sonra oyunculuk dünyasına adım atmış, 2014 yılında Çılgın Dersane Üniversitede adlı dizinin oyuncu kadrosunda yer almış ve dizide Modacı Nesrin karakterini canlandırmıştır. Podyumlarda manken, model olarak çalışmalarını sürdüren Berrin Keklikler ayrıca 2015 yılında Benzemez Kimse Sana isimli yarışma programında ile yer almıştır.

2019 yılında sosyal medya dünyasının en ünlü isimlerinden olan Yusuf Aktaş ile birlikte görüntülendiği sıkça magazin dünyasında yer almıştır. Sevgili olduklarına dair haberler yazılıp çizilmiş ancak henüz her iki taraftan da bu konu hakkında bir açıklama yapılmamıştır. Birlikte görüntülendikten sonra Reynmen’in gazetecilere saldırdığı ve onları darp ettiği yönünde haberler gündeme gelmiştir.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz