Berna Keklikler

Berna Keklikler Atv ekranlarında yayınlanan ve sunuculuğunu Emre Altuğ’un üstlendiği Şans Kapıyı Çalınca isimli program ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Güzel isim hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Berna Keklikler Kimdir? Nereli?

1989 yılının Şubat ayında dünyaya gelen güzel isim Almanya doğumludur. Üç kardeştir, bir kız bir de erkek kardeşi vardır. Güzel oyuncu ve model Berrin Keklikler kardeşidir. Anne ve babası Almanya’da yaşamaktadır. Ekran severler tarafından ilk olarak Göz6 isimli yarışma programı ile tanınmıştır. Yarışmayı kazanmış daha sonra Survivor 2017 yarışmasına katılmıştır. Ayrıca Stil Avcıları isimli yarışma programında da yer almıştır.

Ekonomi üzerine eğitim alan güzel isim 2014 yılından bu yana kardeşi ile birlikte yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Ayrıca geçmiş yıllarda Almanya’da katıldığı Miss Turkuaz Germany yarışması 2011 güzeli seçilmiştir.

Çok küçük yaşlardan itibaren yüzme sporu ile ilgilenen Berna Keklikler, yüzme ve spor kariyerini hobi olarak yapmış, Lise mezuniyetinin ardından modelliğe yönelmiştir. Günümüzde ise oyunculuk eğitimi almakta ve oyunculuk ve sunuculuk ile kariyerini sürdürmeye karar vermiştir.

Kendisi hakkında bir röportaj’da şunları belirtmiştir. “Ne istediğini bilen, sevgi patlaması yaşayan, ruh hali zamana, mekana, durumlara ve insanlara göre değişiklik gösterebilen. Enerjisini yüksek tutmak için sağlıklı olmaya ve ona uygun kararlar almaya özen gösteren biri”.

Berna Keklikler Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.70 cm, kilosu 50, burcu ise balık’tır. 2021 yılı itibariyle 32 yaşında olan güzel isim resmi instagram hesabını @bernakeklikler olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 315bin civarındadır.

Sosyal Medya Hesapları:

İnstagram Hesabı: @bernakeklikler 315bin takipçi.
Twitter Hesabı: @bernakeklikler 11,3 B Takipçi.

3 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz