Berrak Başkan

0

Berrak Başkan Kanal D ekranlarında yayınlanan Hicran isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Güzel oyuncu hakkında merak edilen soruların cevapları, kısaca oyunculuk kariyeri, biyografi ve hayatı.

Berrak Başkan Kimdir?

Berrak Başkan oyuncu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bahçeşehir Üniversitesi’nden başarı ile mezun olmuştur. Resmi twitter hesabından da anlaşılacağı üzere 23 Ekim tarihinde dünyaya gelmiştir. Ancak doğum tarihi ve kaç yaşında olduğu bilgisine henüz ulaşılamamıştır.
berrak baskan5

Berrak Başkan Oynadığı Diziler

Berrak Başkan Kanal D ekranlarında yayınlanan Hicran isimli dizi de Elif karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Bu dizi güzel oyuncunun ilk dizi oyunculuk deneyimini gerçekleştirdiği dizi olmuştur. Dizi de ayrıca Nisa Sofia Uygur, Zehra İrem Elçin, Berk Bakioğlu, Yağmur Çokgenç, Melda Arat, Aydan Burhan, Yaşar Üzer, İclal Karaduman, Tolga Demircan, Özlem Sürek, Batuhan Gülcemal, Mehmet Tokat ve Nadir Ersoy gibi isimler de rol almıştır.

Hicran Dizisi (Elif)

Maalesef henüz boyu ve kilo bilgisine de ulaşılamamıştır. Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @berrakbaskaan ‘dır. Günümüz itibariyle güzel ismin instagram hesabında ki takipçi sayısı 16.8bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz