Bensu Begoviç

0

Bensu Begoviç rol aldığı başarılı sinema ve diziler ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Güzel oyuncu hakkında bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Bensu Begoviç Kimdir? Nereli?

1992 yılının Ekim ayında İzmir’de dünyaya gelen güzel oyuncu aslen Slav kökenlidir. Bahçeşehir Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü tamamlamıştır. Ayrıca İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur. İzmir doğumlu olması sebebi ile olsa gerek tam bir Göztepe hayranıdır. Sık sık stada giderek maçları canlı olarak takip etmekte ve takımına trübünde destek vermektedir. Ayrıca en büyük hobilerinden bazıları ise motosiklete binmek ve tüplü dalış yapmaktır.

2021 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanan Ada Masalı isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve Duygu karakterini canlandırmıştır. Daha öncede rol aldığı başarılı yapımlar ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Ada Masalı isimli dizi de ayrıca Ayça Ayşin Turan, Eren Devrim, Alp Navruz, İpek Tenolcay, Anıl Kenar, Beril Pozam ve Özge Demirtel gibi isimlerde yer almıştır.

Bensu Begoviç Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.68 cm, kilosu 48, burcu ise akrep’tir. 2021 yılı itibariyle 28 yaşında olan Bensu resmi instagram hesabını @bensubegovic olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 16,8bin civarındadır.

Oynadığı Sinema ve Diziler:

Gülperi – 2019
Masal Şatosu: Sihirli Davet (Sindrella) – 2019
Sabit Kanca: Son Soru (Şahika) – 2020
Ada Masalı (Duygu) – 2021

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz