Bensu Begoviç

Bensu Begoviç rol aldığı başarılı sinema ve diziler ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Güzel oyuncu hakkında bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Bensu Begoviç Kimdir?

Bensu Begoviç tiyatrocu, sinema, film ve dizi oyuncusu. Resmi instagram hesabında Oyuncu – İnşaat Mühendisi ve Motosiklet Sürücüsü bilgileri mevcuttur.

Bahçeşehir Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü tamamlamıştır. Ayrıca İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur. İzmir doğumlu olması sebebi ile olsa gerek tam bir Göztepe hayranıdır. Sık sık stada giderek maçları canlı olarak takip etmekte ve takımına tribünde destek vermektedir. Ayrıca en büyük hobilerinden bazıları ise motosiklete binmek ve tüplü dalış yapmaktır.

2021 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanan Ada Masalı isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve Duygu karakterini canlandırmıştır. Daha öncede rol aldığı başarılı yapımlar ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Ada Masalı isimli dizi de ayrıca Ayça Ayşin Turan, Eren Devrim, Alp Navruz, İpek Tenolcay, Anıl Kenar, Beril Pozam ve Özge Demirtel gibi isimlerde yer almıştır.
bensu begovic3 1 jpg

Bensu Begoviç Nereli?

Bensu Begoviç İzmir’de dünyaya gelmiştir, aslen ise Slav kökenlidir.

Bensu Begoviç Boyu, Kaç Yaşında?

Bensu Begoviç 30 yaşında ve 1.68 boyundadır. Doğum tarihi 25 Ekim 1992, burcu akrep, kilosu ise 48.

Resmi instagram hesabı @bensubegovic’dir. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 16,8bin civarındadır.

Oynadığı Sinema ve Diziler:

Gülperi – 2019
Masal Şatosu: Sihirli Davet (Sindrella) – 2019
Sabit Kanca: Son Soru (Şahika) – 2020
Ada Masalı (Duygu) – 2021
bensu begovic2 1
bensu begovic1 1 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz