Nusret

Nusret iş dünyasının tartışılmaz en fazla tanınan ve fenomen olan isimlerindendir biridir. Peki bir anda tüm dünyayı kasıp kavuran hal hareket ve tavırları ile dikkatleri üzerine çeken ünlü isim kimdir? aslen baba tarafından nerelidir?, iş hayatında nasıl bu kadar hızlı ve inanılmaz bir yükseliş yaşayabilmiştir. Bu soruların cevaplarını vermeye çalışacağız. KimNereli.net ekibi olarak sosyal medya hesaplarını keyifle takip ettiğimiz ender isimlerden birisidir.

Nusret Kimdir? Nereli?

1983 yılında dünyaya gelen Nusret Gökçe ilkokul mezunudur. Ancak röportajlarda kendisini geliştirdiğini ve çok çabuk öğrendiğini belirtmiştir.

5 kardeş olan Nusret’in babası maden işçisi olarak çalışmakta idi. 2 yaşında iken ailesi ile birlikte Darıca’ya yerleşmiştir. Kardeşlerinden sadece bir tanesinin Lise mezunu olduğunu, diğer hiç birisinin okumadığını belirtmiştir. Maddi imkansızlıklar nedeni ile okuyamayan Nusret Darıca Faik Şahenk Ortaokulu’nu 6. sınıfta terk etmiştir. Nusret baba tarafından aslen Erzurum’ludur. Erzurum’un Şenkaya İlçesi’ne bağlı Paşalı Köyü nüfusuna bağlıdır.

Nusret Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.65 cm, kilosu ise 60’dır. 2021 yılı itibariyle yaşı 38’dir.
Mesleki kariyeri;

Mesleki hayatına ilk olarak Bostancı Kasaplar çarşısında kasap çırağı olarak adım atmıştır. Çalıştığı sürece hiç senelik izin yapmadığını, gece gündüz demeden çalıştığını belirtmiştir. Hayali her zaman bu mesleği en iyi şekilde yapmak, önce Türkiye ardından Dünya’da başarılı bir iş adamı olmaktı. Günümüzde ise sadece Türkiye’de değil Ortadoğuda da en iyisi olduğunu ispatlamıştır. Özellikle mekanlarında pişirilmiş etlere tuz serpme (saltbae) hareketi ile dünya da fenomen haline gelmiştir.

Nusret Şubeleri;

Açmış olduğu Nusr-Et Steakhouse ve Nusr-Et Burger restoran zincirleri ile başarıdan başarıya koşmaktadır. Türkiye’de bulunan Kanyon, İstinyepark, Bebek, Nişantaşı, Etiler, Bodrum ve Ankara ile birlikte yurt dışında da hizmet vermektedir. Yurt dışında ise Amerika Miami başta olmak üzere, Birleşik Arap Emirlikleri Dubai, Abu Dhabi, Doha ve New York’ta da mekanları hınca hınç dolup taşmaktadır.

Dünya üzerinde neredeyse mekanına uğramayan ve Nusret’le tanışmayan ünlü yoktur diyebiliriz. Bazı ünlüler ise Dj Khaled, J Balvin, Benzema, Christiano Ronaldo, Naomi Campbell, Manuel Neuer, Fabio Capello, Floyd Mayweather, Maradona ve David Beckham…

En çok tartışılan konulardan bir tanesi de Nusret Fiyatlar konusudur. Hatta Ali Ağaoğlu bile restoran’da yemek yedikten sonra bir video paylaşmış, Geçiriyor Ama Acıtmıyor diye esprili bir dille eleştirisini dile getirmiştir.

Nusret evli mi? bekar mı? sevgilisi kim?

Sorunun cevabı bekar olduğudur. Ancak sevgilisi var mı diye sorulursa bu sorunun cevabı da evettir. Son dönemlerde sık sık Fransız güzel Candy Denat ile birlikte fotoğrafları sosyal medya hesaplarında yer almaktadır.

2017 yılında Narcos isimli dizide konuk oyuncu olarak rol almıştır. Hakkında ve restaurant işletmeleri, yiyecek, içecek vb. bilgileri için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. nusr-et.com.tr

2 Yorumlar

  1. …….hmmmmmmmmmmmm maden iscisi baba ve sermayelerini nereden buldugu bilinmiyen ama et lokantasi zincirleri kurmus milyoner ve %100 bir Kurdo ….inanalim mi ??? yoksa Canakkalede goruken yesil sarikli evliyami verdi kapitali tobe tobe ????????????????????

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz