Ayşenur Mercan

Ayşenur Mercan Aşk Mantık İntikam isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ayşenur Mercan Kimdir?

Uzun süre yurt dışında eğitim görmüş ve hayatını sürdürmüştür. Bekar olan güzel isim nişanlıdır. Henüz doğum yeri, boyu, kilosu ve kaç yaşında olduğu gibi bilgilerine ulaşılamamıştır.

Geçmiş yıllarda bir çok reklam filmi için kamera karşısına geçmiş, 2012 yılında ilk reklam deneyimini gerçekleştirmiştir. 2016 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Sinema televizyon bölümünden mezun olmuştur. Habertürk programlar departmanında yapım asistanı olarak çalışmıştır. Reynmen: Melek isimli klip çalışmasında Melek rolüne hayat veren güzel oyuncu en son Aşk Mantık İntikam isimli dizide Simin karakteri için kamera karşısına geçen isim olmuştur. Dizide Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel gibi isimlerde rol almıştır.

Resmi instagram hesabını @ayssenurmercan ismi ile kullanmaktadır. Stil, moda, alışveriş, sağlıklı yaşam, sinema ve seyahat anıları gibi bir çok içeriği paylaştığı youtube video kanalı bulunuyor. 2012 yılında ilk reklam deneyimini gerçekleştirmiştir.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz