Ayşegül Kopartan

Ayşegül Kopartan Kod Adı Kırlangıç isimli dizide Bilge karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Başarılı isim hakkında merak edilenler. Kısaca oyunculuk kariyeri, biyografi ve hayatı.

Ayşegül Kopartan Kimdir?

Ayşegül Kopartan sinema, film ve dizi oyuncusu. Yaşantısını ailesi ile birlikte İstanbul’da sürdürmektedir. Annesi Elif Özgal Kopartan’dır. Ayrıca Eylül isminde bir kardeşi vardır.

Ayşegül Kopartan Kaç Yaşında?

Ayşegül Kopartan 13 yaşındadır. Doğum tarihi 24 Mart 2010, burcu ise koç.

Ortaokul eğitim hayatını sürdüren Ayşegül’ün LGS sınavlarına hazırlandığı belirtilmektedir.
Aysegul Kopartan5 jpg
2023 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kod Adı Kırlangıç isimli dizide Bilge karakterini üstlenmiştir. Kod Adı Kırlangıç dizisi oyuncuları Elif Kurtaran, Göktuğ Yıldırım, Ali Kayra Gürel, Ömer Erkan Özhan, Damla Nida Kurtaran, Musa Özgeç, Serkan Şenalp, Gizem Arıkan, Korhan Herduran, Ayhan Taş, Cemil Şahin, Mine Teber, Eray Kaman, Ferzan Hekimoğlu, Deniz Haddad, Cengiz Güleryüz ve Funda Cansever gibi isimlerden oluşmuştur.

Daha önce Bir Küçük Gün Işığı ve Neandria gibi projelerde rol almıştır. Ayrıca Eti Burçak ve Profilo gibi kurumsal markaların reklam film çalışmalarında yer almıştır. Oyunculuk çalışmalarını Layla Şirin Ajans’a bağlı olarak devam ettirmektedir.

Oynadığı Sinema ve Diziler

Kod Adı Kırlangıç (Bilge) 2023
Neandria (Filiz) 2022

Resmi instagram hesabı @aysegul.kopartan ‘dır.
Aysegul Kopartan6 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz