Elif Kurtaran

Elif Kurtaran son dönemde Annemizi Saklarken isimli dizi ile merak konusu olmuştur. Daha önce Sol Yanım adlı dizide Tuba Büyüküstün’ün canlandırdığı Ada karakterinin çocukluk yıllarını üstlenmişti. Hakkında merak edilenler, oynadığı diziler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Elif Kurtaran Kimdir? Nereli?

Minik isim Elif Kurtaran oyuncu olarak ekran karşısına geçmiş ve rol aldığı diziler ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Henüz doğum tarihi ve kaç yaşında olduğu bilgilerine ulaşamadığımız minik oyuncu aslen İstanbul doğumludur.

Jade Casting İstanbul bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. 2020 yılında Türkiye Sigorta reklam çekimlerinde yer almıştır.
Elif Kurtaran6
Zemheri adlı dizi de Aleyna Özgeçen’in çocukluk yıllarını canlandırmıştır. Sol Yanım dizisinde Maya karakteri için kamera karşısına geçmiştir. 2021 senesinde ise Annemizi Saklarken adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve dizi de Pelin karakterini üstlenmiştir.

Zemheri
Sol Yanım (Maya)
Kuş Uçuşu
Annemizi Saklarken (Pelin)

Annemizi Saklarken adlı dizi de Kutsi, Hande Doğandemir, Yeşim Ceren Bozoğlu, Hatice Aslan, Ece Yaşar, Erdem Kaynarca, İncinur Sevimli, Ezgi Gör, Ezgi Tombul, Barış Taşkın, Semih Kızılkaya, Zümre Ertürk, Merve Sevin, Özgür D.Foster ve Güngör Bayrak gibi isimler rol almıştır.

Minik oyuncu Elif Kurtaran resmi instagram hesabını @elifkurtaranofficial kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle 15,5bin civarında takipçisi bulunuyor.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz