Ata Çağlayan

Ata Çağlayan Marka İletişim, Reklam, Organizasyon ve International Director olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Hakkında ise yakın zamanda Seda Sayan ile sık sık magazin dünyasında sevgili oldukları yönünde haberlerle ile gündeme gelmiştir. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ata Çağlayan Kimdir? Kaç Yaşında

1978 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen Ata Çağlayan müzisyen kimliği ile tanınmaktadır. Ayrıca diğer bir yandan Marka İletişim, Reklam, Organizasyon, Organizatör ve International Director olarak da çalışmalarını sürdürmektedir. Günümüz itibariyle 43 yaşındadır.

Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur. Mezuniyetin ardından Kültür Üniversitesi’nde Yüksek Lisans yapmış ve Bilgisayar Yüksek Mühendisliği ünvanının sahibi olmuştur.

Ata Çağlayan İş Hayatı, Kariyeri:

Kariyerinde Hollanda Amsterdam merkezli World Business Assembly (Dünya İş Konseyi) Uluslararası Organizasyon Direktörlüğü görevini üstlenmiştir.
ata caglayan4
Günümüze kadar ulusal çapta bir çok medya, moda ve iş dünyası kapsamında organizasyonlar, ödül geceleri ve bir çok etkinlik düzenlemiştir. En önemli etkinliklerinden bazıları ise Best of Years Awards (Yılın Enleri Ödülleri), International The Beauty Awards (Uluslararası Güzellik Ödülleri), International City Awards (Uluslararasi Şehir Ödülleri).

Kariyeri başarılarla dolu olan Ata Çağlayan, Show Max, Beyaz Tv ve Tv8 international Tv kanallarında ekonomi ve iş dünyası Programlarının sunuculuğunu ve yapımcılığını üstlenmiştir. Günümüzde iş, sanat, cemiyet ve medya sektörü başta olmak üzere, Uluslararası etkinlikler, organizasyonlar, kurumsal etkinlikler (eğitim seminerleri vs.) gibi dünya standartlarında çalışmalarına devam etmektedir.

Daha önce Banu Noyan ile bir evlilik gerçekleştiren yakışıklı ismin bu evliliği 7 ay sürmüş ve sonlanmıştır.

2021 yılında Ata Çağlayan’ın, Bon Production etiketi ile yayınlanan “Tükeneceğiz” isimli tekli çalışması, video klibi ile netd müzik’te ve youtube sitesinde yayınlanmıştır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz