Banu Noyan

Banu Noyan Türkiye’nin en önemli koreograf ve organizatör isimleri arasında yer almaktadır. Halkla ilişkiler ve organizasyon denildiğinde ilk akla gelen isimlerden birisidir.

Günümüzde ulusal ve uluslararası düzeyde, ses getiren ve getirecek olan bir çok büyük organizasyonun altına imzasını atmaktadır. Geçmişten günümüze, Basın ve Halkla ilişkiler alanında dev kuruluşlarda üst düzey yöneticilik yapmıştır. Ayrıca onlarca güzellik yarışması ve yüzlerce moda gösterisinde koreograflığı üstlenen isim olmuştur.

Üniversite eğitimini, Halkla İlişkiler Ve Tanıtım yüksek Lisans’ yaparak tamamlamıştır. Ardından York Üniversitesi’nde İşletme Doktorası yapmıştır.


Üyesi olduğu kuruluşlar ve hizmetleri;

Vefa Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi.
Türk Kalp Vakfı’nda İletişim Başkanı.
Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Yüksek Danışma Şura Üyesi.
Ayrıca Çocuk Suçlarını Önleme Derneği’nde Projeler Koordinatörü olarak üstlenmiş olduğu görevlerine aktif olarak devam eden Noyan’ın konu ile ilgili bir çok ödülü mevcuttur.

Diğer bir yandan, ülkemizin önde gelen sivil toplum kuruluşları için de projeler üretmekte ve hayata geçirmektedir.

Banu Noyan 2018 senesinde Artistik Sanatlar Akademisi’ni kurmuştur. Sektöre yeni eğitimli gençler kazandırmak için deneyimli ve profesyonel ekibi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Banu Miray Işık isminde bir kızı vardır. Maalesef araştırmalarımıza rağmen doğum tarihi, doğum yeri, aslen nereli olduğu ve medeni durumu gibi bilgilerine ulaşılamamıştır.

2019 yılında Tv 8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda isimli programın jüri koltuğunda oturan isimlerden birisidir. Kendisi ile birlikte yarışmanın diğer jüri üyeleri, Gülşah Saraçoğlu, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu‘dur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz