Asya Alizade

Asya Alizade sık sık uyuşturucuya özendirmekle suçlanarak gözaltına alınmakta! Yine son dönemde gözaltına alınan Alizade’nin 2023 yılındada gözaltına alındığı belirtilmektedir. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Asya Alizade Kimdir?

Asya Alizade rap sanatçısı, müzisyen, söz yazarı. 2019 yılında ilk rap şarkısı ile hayranlarının karşısına çıkmıştır. Özellikle Kalbin Bana Kaldı ve Anormal isimli parçalar ile tanınmıştır. Ayrıca ünlü fenomen Berkcan Güven ile beraber gerçekleştirmiş olduğu konser sonrasında ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır.
asya alizade6 jpg

Asya Alizade Nereli?

Asya Alizade aslen Azerbaycan asıllı, Rus vatandaşıdır. Doğum yeri Rusya Moskova’dır.

Asya Alizade Kaç Yaşında?

Asya Alizade 22 yaşındadır. Doğum tarihi 28 Ekim 2000, burcu ise akrep’tir.

2023 yılında resmi twitter hesabından yine Silivri’ye aldılar açıklamasında bulunmuştur. Sosyal medyada da ciddi bir şekilde hayran kitlesine ulaşan ünlü isim Berkcan Güven sonrasında bir çok platformda adından söz ettirmeyi başarmıştır. TikTok’ta da sık sık kendisinden bahsedilmiştir, sebebi ise Lil Zey’in Onlyfans şarkısında Alizade’ye gönderme yaptığının konuşulmasıdır.

Resmi twitter hesabı @ALIZADEbigass, resmi instagram hesabı ise @asyaalizaude ‘dir. Yaşantısını İstanbul Ataşehir’de sürdürmektedir.
asya alizade5

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz