Aslı İşler

Aslı İşler rol aldığı başarılı diziler ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Ekran severler ise güzel oyuncu hakkında bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Aslı İşler Kimdir?

1993 yılının Ağustos ayında İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu doğma büyüme İstanbul’ludur. Günümüze kadar bir çok reklam ve dizide yer almıştır. Henüz Ortaokul döneminde iken Tiyatro ile ilgilenmeye başlamış, ortaokulun tiyatro kulübüne katılmıştır. O dönemde tiyatroda Lady Macbeth rolünü üstlenmiş çok sevmiş ve ileride oyuncu olmaya karar vermiş ve hayallerini gerçekleştirmiştir.

Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro eğitimi almış ardından Haliç Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları bölümünden mezun olmuştur. Ayrıca eğitim döneminde Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları topluluğunda 1 yıl oyunculuk dersleri aldı. 2016 yılında ekrana gelen ve Beren Saat’in baş rolünde oynadığı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin 1. ve 2. Sezonunda iken dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır.

Aslı İşler Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.70 cm, kilosu 51, burcu ise aslan’dır. Resmi sosyal medya instagram hesabını @asliislerr olarak kullanmaktadır. 2021 yılı itibariyle güzel oyuncunun yaşı ise 27’dir. Uzun süredir televizyon ekranlarından uzak bir şekilde hayatını sürdürmektedir. Ekran severler tarafından yakın bir dönemde kamera karşısına geçip geçmeyeceği merak konusudur.

Oynadığı Diziler;

Bir İstanbul Masalı (2003)
Kampüsistan (Konuk Oyuncu) (2003)
Acemi Cadı (2006)
Muhteşem Yüzyıl : Kösem (2016)

Sosyal Medya Hesapları:

@asliislerr

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz