Alp Kılınç

0

Alp Kılınç sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Hakkında ise takipçileri tarafından bir çok soru merak konusudur. Kaç yaşında? aslen nereli? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1996 doğumlu ünlü fenomen Alp Kılınç aslen İstanbul’da dünyaya gelmiş, ancak Gaziantep’lidir. 2002 yılında iflas ettikleri için Gaziantep’e taşınmış ve 10 yıl kadar Gaziantep’te yaşamıştır. Üniversite eğitimini Ekonomi bölümü üzerine tamamlamıştır. Sosyal medya hesaplarından bir çok ünlü ile ilgili yaptığı paylaşımlar ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Özellikle son dönemde Nihat Doğan ile ilgili yaptığı paylaşım ile gündeme gelmiştir. Nihat Doğan’ın klibi’ni tiye aldığı ve paylaşım yaptığı, ardından Doğan’ın kendisine hesabını mahkemede vereceksin mesajı atıp engellediği belirtilmiştir.

Daha önce oyuncu Hande Erçel ile de mahkemeli olduğu medya dünyasında yer almıştır. Hatta bir paylaşımında yine dava edilmişim. Cuma günü mahkemeye çıkıyorum. Mahkemeye gittiğim kadar okula gitmedim ben açıklamasında bulunmuştur.

Ünlülere aslında sataşmadığını sadece gerçekleri söylediği için ters tepki aldığını belirtmiştir. Bir dönem inşaatta çalıştığını, elektrikçilik, suculuk ve ayakkabıcılık yaptığını markette çalıştığını, Mersinde bir dönem sahilde midye ve mısır sattığını sözlerine eklemiştir. Fobin varmı sorusuna var diye cevap vermiştir. Her kapı çalındığında polisin gelip kendisini almasından korktuğunu söylemiştir.

Alp Kılınç sosyal medya;

Günümüz itibariyle karantina ve yasaklar sebebi ile sosyal medya üzerinden yapmak istediklerini henüz yapamamaktadır. İlerleyen süreçte bir çok arkadaşını da takipçileri ile buluşturmak, ünlülerin evlerine giderek videolar çekmek istediğini sözlerine eklemiştir.

Resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 672bin civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise şimdilik 15,9 B…

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz