Alisa Sezen Sever

Alisa Sezen Sever hakkında doğum yeri, doğum tarihi, rol aldığı diziler gibi bir çok konu merak konusudur. Kısaca hakkında hayatı ve biyografi bilgileri.

2006 yılının Temmuz ayında İstanbul’da dünyaya gelen Alisa Sezen Sever Yengeç burcudur. Günümüzde Ortaokul’da eğitim hayatını sürdürmektedir.

Layla Şirin Cast oyunculuk ajansına bağlı olarak kariyerini sürdüren Alisa bugüne kadar dizi ve reklam çalışmalarında yer almıştır.

Daha önce LC Waikiki İlkbahar-Yaz koleksiyonunda yer aldı. Çok küçük yaşta iken kamera karşısına geçmiş, henüz 6 yaşında Hayatımın Rolü isimli dizide Ecenaz karakterini canlandırmıştır. Ekran severler tarafından ise Evli ve Öfkeli dizisinde canlandırdığı rol ile tanınmıştır. En son ise 2018 yılında Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde oynamıştır. Dizide Serpil karakterini canlandırmış, başarılı oyuncu Burcu Kara‘nın çocukluk yıllarını oynamıştır.

2 Yorumlar

  1. Merhaba Alisa sana hic kimse yorum yazmamyş amma ben senin en büyük hayranynym sana bir cift sorum war neden Tozkoparan Iskender dizisine girdin cewapla lütfen lütfen

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz