Ali Toptaş

Ali Toptaş rol aldığı TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı isimli dizi ile tanınmıştır. Minik oyuncu hakkında merak edilen soruların cevapları. Oynadığı diziler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ali Toptaş Kimdir?

Ali Toptaş oyuncu olarak çalışmalarını sürdürmekte, diğer yandan da eğitim hayatına devam etmektedir. İlk dizi oyunculuk deneyimini TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de İsmet karakteri için kamera karşısına geçmiştir.

Gönül Dağı isimli dizi de ayrıca Samet Arda Mercan, Beril Karademir, Cihat Süvarioğlu, Yavuz Sepetçi, Ege Aydan, Ecem Özkaya, Feyza Işık, Nazlı Pınar Kaya, Melis Sevinç ve Ulviye Karaca gibi isimler de rol almıştır.

Çok erken bir dönemde oyunculuk yetenekleri fark edilmiştir. Ailesinin de isteği ile bir süre sonra oyunculuk eğitimi alan Ali, kısa süre sonra ise oyunculuk dünyasına giriş yapmıştır.

Ali Toptaş Kaç Yaşında?

Ali Toptaş 9 yaşındadır. Doğum tarihi 1 Kasım 2013.

Ali Toptaş Nereli?

Ali Toptaş aslen doğma büyüme Ankara’lıdır. Günümüz de yaşantısını ailesi ile birlikte doğup büyüdüğü memleketi Ankara’da sürdürmektedir.

Menajerliğini Cast Ajans Ankara şirketinden Tansu Ensari’nin üstlendiği belirtiliyor.

Minik oyuncu resmi instagram hesabını @alitoptasofficial ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabındaki takipçi sayısı 16.2bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz