Zümre Meğreli

Zümre Meğreli Gönül Dağı Elif Hemşire karakteri ile gönüllerde taht kurmayı başarmıştır. Hakkında kısa sürede ekran severler tarafından bir çok sorunun cevabı merak konusu olmuştur. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? kimdir? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Zümre Meğreli Kimdir? Nereli?

1998 doğumlu güzel oyuncu aslen Ankara’da dünyaya gelmiştir. Tiyatro kökenli oyuncu, ilk tiyatro sahne deneyimi 17 yaşında iken gerçekleştirmiştir. Eğitimi: Akdeniz Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü ve Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü.

Canlandırdığı Elif Hemşire karakteri ile hiç bir ortak noktası olmadığını belirtmiştir. Gerçek hayatta dizideki bir senaryo ile karşılaşsa, Elif gibi davranmayacağını, kesinlikli yıllarca içimde yaşayacak bir karaktere sahip olmadığını dile getirmiştir. Ayrıca, O anda gerçekleşsin ve yaşansın taraftarı, olmuyorsa asla zorlamayacağını ve yoluna devam edeceğini sözlerine eklemiştir.

Zümre Meğreli Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.68 cm, kilosu 52, göz rengi ise yeşil’dir. 2021 yılı itibariyle güzel oyuncunun yaşı 23. TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı’nın en sevilen karakteri olan Elif Hemşire’yi canlandırmıştır. Dizi de Gülsim Ali, Ecem Özkaya, Cihat Süvarioğlu, Ferdi Sancar ve Berk Atan gibi isimler de rol almıştır.

Zümre Meğreli Hakkında Gerçekler:

Gönül Dağı dizisi’nin çekimleri Eskişehir’de, fırsat buldukça yaşantısını sürdürdüğü Ankara’ya gitmektedir.
Dizi film ve sinemada onun için her ne kadar çok önemli bir yer edinmiş olsa da tiyatronun kendisi için ayrı bir yeri vardır.
Yaşantısını sürdürdüğü Ankara’da ki evinin orman gibi olduğunu belirtmiştir. Çok sayıda çiçekleri olduğunu ve onlarla ilgilenmenin kendisine terapi gibi geldiğini belirtmiştir.
Boş zamanlarında genellikle sinema ve dizi izlemeyi seviyor. Zümre Meğreli ayrıca resim yapmakta, kitap okumakta ve yoga ile huzur bulmaktadır.

Hipomani, Şatonun Altında, Bir Baba Hamlet ve Küründen Kabare gibi tiyatro oyunlarında sahne almıştır. Resmi instagram hesabı @zumre.megreli ‘nin günümüz itibariyle takipçi sayısı 36,9bin civarındadır. Sayı her geçen gün artmaya devam etmektedir.

.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz