Yaren Yapıcı

Yaren Yapıcı Atv ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim isimli dizi ile dikkat çekmiştir. Günümüzde Fox Tv’de yayınlanan Hudutsuz Sevda dizisi oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Güzel isim hakkında ise ekran severler tarafından bir çok sorunun cevabı merak konusu olmuştur. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Yaren Yapıcı Kimdir?

Yaren Yapıcı tiyatrocu, sinema, film ve dizi oyuncsu. Üniversite öğrencisi olan güzel isim oyuncu olarak kariyerini sürdürmektedir.
yaren yapici1
Radyo televizyon programcılığı üzerine eğitimini devam ettirmektedir. 2022 yılında Atv ekranlarının başarılı dizilerinden Kardeşlerim dizisi oyuncu kadrosuna dahil olduğu açıklanmıştır. Daha önce bazı reklam film çalışmalarında da yer almıştır.

2024 yılında ise Fox Tv ekranlarında yayınlanan Hudutsuz Sevda dizisi oyuncu kadrosuna katılmıştır. Dizide Leyla karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Hudutsuz Sevda dizi oyuncuları Burak Sergen, Asuman Dabak, Burak Sevinç, Esra Dermancıoğlu, Miray Daner ve Deniz Can Aktaş gibi isimlerden oluşmuştur.

Yaren Yapıcı Boyu, Kaç Yaşında?

Yaren Yapıcı 21 yaşında ve 1.63 boyundadır. Doğum tarihi 4 Kasım 2002, burcu akrep, kilosu ise 51.

Resmi instagram hesabını @yarennnyapici kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 191bin civarındadır. Ayrıca aktif olarak eğlencesine açmış olduğu ve paylaşımlarını sürdürdüğü bir tiktok hesabı bulunmaktadır. Tiktok hesabı ise @yarennnyapici
yaren yapici2 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz